motomaniacy
TECHNOLOGIA ELEKTRYCZNA
POWRÓT
23 czerwca 2023 17:57

Nowy Peugeot 2008

Nowy Peugeot 2008

Przebojowy i zwinny SUV z nową stylistyką i doskonałymi osiągami elektrycznego napędu z zasięgiem do 406 km* jest już dostępny w Polsce.


PEUGEOT 2008 jest od ponad trzech lat bestsellerem na rynku SUV-ów. Dziś wkracza w nowy etap pod względem stylistyki, technologii i elektryfikacji napędu. Nowy model jest już dostępny w Polsce.

Jego atuty to:

• więcej ALLURE, czyli przykuwający uwagę wygląd eleganckiego SUV-a o wyrazistej stylistyce,

• więcej EMOCJI za kierownicą dzięki niezrównanemu PEUGEOT i-Cockpit® 3D z centralnym ekranem wysokiej rozdzielczości o przekątnej 10 cali i doskonałemu wyczuciu drogi,

• więcej DOSKONAŁOŚCI dzięki wydajnemu silnikowi elektrycznemu o zasięgu do 406 km* (w cyklu mieszanym WLTP) i nowym technologiom pokładowym.

PEUGEOT 2008, wprowadzony na rynek pod koniec 2019 roku i wyprodukowany w liczbie około 700 000 sztuk, z miejsca uplasował się w pierwszej trójce najlepiej sprzedających się SUV-ów z segmentu B w Europie. W 2021 roku zajął nawet pierwsze miejsce na podium.

Sukces modelu jest związany między innymi z wersją E-2008, która była pionierem w elektryfikacji tego segmentu. Oferowana już w 2019 roku, została wyprodukowana w liczbie ponad 75 000 sztuk.

W 2022 roku wersja z napędem elektrycznym stanowiła 17,4% sprzedaży tego modelu i uplasowała się w pierwszej trójce elektrycznych SUV-ów z segmentu B w Europie.

Nabywców PEUGEOT 2008 przede wszystkim przyciąga mocna stylistyka, określana zwykle jako elegancka, pełna mocy i kojarząca się z solidnością. Klienci cenią sobie również uniwersalność i dynamikę, dzięki którym nowy PEUGEOT 2008 jest idealnym SUV-em dla aktywnych rodzin.

Nowy PEUGEOT 2008 jest produkowany w hiszpańskim zakładzie w Vigo. Gama obejmuje trzy wersje – ACTIVE, ALLURE, GT – i cztery silniki, w tym w 100% elektryczny napęd o mocy 115 kW / 156 KM z zasięgiem sięgającym 406 km* (w cyklu mieszanym WLTP). Już w 2024 roku gama PEUGEOT 2008 wzbogaci się o nowy napęd hybrydowy.

 

ALLURE – wyrazista stylistyka SUV-a o mocnej osobowości

Allure, czyli imponujący wygląd, od samego początku był źródłem sukcesów PEUGEOT 2008. Zespół projektantów PEUGEOT otrzymał zadanie dalszego wzmocnienia charakteru auta i podkreślenia jego przynależności do świata SUV-ów oraz spektakularnego podwyższenia klasy modelu.

 

 Nowy charakterystyczny układ świateł PEUGEOT z przodu

PEUGEOT 2008 jest drugim modelem marki po PEUGEOT 508 i 508 SW, który otrzymał nową sygnaturę świetlną marki. Wyróżnia się ona trzema pionowymi świetlnymi pazurami, które w nowym PEUGEOT 2008 są wbudowane we wstawki w zderzaku i polakierowane na błyszczący czarny kolor. Całość dodatkowo podkreśla mocną osobowość nowego modelu i jego solidny design SUV-a. Nowa sygnatura pojawia się we wszystkich wersjach samochodu. W wersjach GT spektakularny efekt trzech pazurów po raz pierwszy został przedłużony linią świateł full LED, dzięki zastosowaniu trzech bloków świateł. W ten sposób wersje GT odróżniają się od pozostałych wersji gamy zyskując unikatową sygnaturę z przodu.

 

Nowa wersja sygnatury świetlnej z tyłu

Nowe światła tylne LED, w które są wyposażone wszystkie wersje nowego PEUGEOT 2008, stanowią nową interpretację kultowego układu trzech pazurów, który pozwala niezawodnie rozpoznać tył każdego PEUGEOT. Tu światła składają się z trzech podwójnych, nałożonych na siebie poziomych listew, o delikatnym, eleganckim rysunku, które poszerzają wizualnie samochód. Światła cofania i kierunkowskazy również są wyposażone w diody LED.

 

Nowa koncepcja przodu

Nowy PEUGEOT 2008 ma oryginalny przód z nowym logo PEUGEOT. Zdecydowanie szerszy, zwraca uwagę nietypowym bocznym wzorem, który biegnie aż do reflektorów i podkreśla pionową i mocną sylwetkę samochodu. Przód wersji ACTIVE wyróżnia się poziomym wzorem polakierowanym na czarny błyszczący kolor.

W wersjach ALLURE i GT z przodu pojawia się pionowy motyw w kolorze nadwozia, sięgający aż do przyciemnionych delikatnych wstawek, które podkreślają pionowy układ przodu. Kolor motywu, identyczny z kolorem nadwozia, sprawia również, że grill harmonijnie komponuje się ze zderzakami i sprzyja wrażeniu solidności.

 

Nowe kolory nadwozia

W palecie kolorów dostępny jest nowoczesny odcień Szary Selenium, wybrany na debiut modelu. Nowy kolor Biały Okenite, zachwycający szaro-niebieskawymi refleksami, doskonale podkreśla wyrafinowanie nowego PEUGEOT 2008. Natomiast wersja GT ma w standardzie dwukolorowe nadwozie z czarnym dachem. We wszystkich nowych PEUGEOT 2008 lusterka boczne są czarne niezależnie od wybranego lakieru nadwozia.

Nowy model jest dostępny w sześciu kolorach lakieru (Szary Selenium, Szary Artense, Biały Okenite, Czarny Perla Nera, Czerwony Elixir i Niebieski Vertigo).

 

 Innowacyjny wzór felg

Nowy PEUGEOT 2008 został wyposażony w obręcze kół ze stopu metali lekkich o niespotykanym wzorze, wpisującym się w stylistykę zapoczątkowaną przez PEUGEOT 408. Oferta obejmuje wiele modeli: od 16-calowych felg SILOM (w wersji ACTIVE), 17-calowych obręczy KARAKOY (ALLURE i GT) po 18-calowe felgi EVISSA (w opcji w wersji GT). Wszystkie aluminiowe modele felg posiadają konstrukcję czteroramienną z kołpaczkiem z logo PEUGEOT, który maskuje śruby mocujące.

 

Zmodernizowane logo PEUGEOT

Przednie, boczne i tylne emblematy nowych PEUGEOT 2008 są zgodne z nową identyfikacją wizualną marki. Mają nowy kolor lakieru Szary Basalte.

Wersja E-2008 wyróżnia się emblematem „E” w biało-niebieskim opalizującym kolorze.

Napis PEUGEOT z tyłu zajmuje całą szerokość klapy bagażnika.

 

Nowe wyrafinowane tkaniny

Wszystkie wersje nowego PEUGEOT 2008 mają nowe tapicerki, które potwierdzają zdecydowanie wyższą klasę samochodu, jak np. nowa tapicerka z Alkantary dostępna w opcji w wersjach GT.

 

EMOCJE – niezrównany PEUGEOT i-Cockpit® dla jeszcze większej przyjemności z jazdy

Kluczowy element kabiny – PEUGEOT i-Cockpit® – jest jednym z najważniejszych wyróżników modeli marki. Sprzedany w 10 milionach egzemplarzy samochodów w ciągu ostatnich 10 lat, został po raz kolejny wzbogacony i zmodernizowany w nowym PEUGEOT 2008 pod kątem optymalizacji ergonomii i przyjemności z jazdy.

 

Nowy design cyfrowego zespołu zegarów

Umieszczony na wysokości wzroku, tuż nad kierownicą, zespół zegarów w wersjach ALLURE i GT nowego PEUGEOT 2008 jest w pełni cyfrowy. Jego 10-calowy ekran ma nowy design, a w wersjach GT także wyświetlacz 3D. Kolor wyświetlania, kolejność i rozmieszczenie informacji można swobodnie dostosowywać do upodobań kierowcy. W wersji ACTIVE PEUGEOT 2008 zachowuje analogowy zespół wskaźników.

 

Centralny 10-calowy ekran dotykowy montowany we wszystkich wersjach nowego PEUGEOT 2008

Wszystkie wersje PEUGEOT 2008 są obecnie oferowane w standardzie z 10-calowym centralnym ekranem dotykowym (poprzednio 7-calowym w dwóch podstawowych wersjach wyposażenia). Umożliwia on obsługę funkcji radia i telefonu (wersja ACTIVE) lub najnowszej generacji systemów informacyjno-rozrywkowych PEUGEOT i-Connect® i PEUGEOT i-Connect® Advanced.

W wersjach ALLURE i GT centralny ekran jest wykonany w technologii HD. Umieszczone pod nim przełączniki klawiszowe zapewniają szybki dostęp do najważniejszych funkcji.

 

Kompaktowa kierownica – kluczowy element kokpitu

Charakterystyczna dla PEUGEOT i-Cockpit® kompaktowa kierownica zapewnia wyjątkową zwrotność i precyzję ruchów i zwielokrotnia przyjemność prowadzenia. Jest na niej umieszczone nowe logo marki, a w dolnej części obręczy w wersji GT także nowy znak tej wersji wyposażenia. Na kierownicy są zgrupowane przyciski sterowania systemem multimedialnym (źródła audio, telefon) oraz regulacji głośności i funkcji poleceń głosowych.

 

Wyrafinowane oświetlenie ambientowe w wersji GT

Kabina nowego 2008 GT posiada oświetlenie ambientowe w ośmiu różnych kolorach, które kierowca może dostosować do swoich upodobań. Kolory te zostały obecnie zsynchronizowane z kolorami centralnego ekranu dotykowego i uwzględniają wybrany tryb jazdy.

 

Nowa dźwignia manualnej skrzyni biegów

Nowy PEUGEOT 2008 z sześciobiegową manualną skrzynią biegów jest wyposażony w nową, bardziej ergonomiczną gałkę dźwigni zmiany przełożeń. Wersje nowego PEUGEOT 2008 z automatyczną skrzynią biegów zachowują elegancką i praktyczną dźwignię niewielkich rozmiarów, która została wprowadzona wiosną 2022 roku.

 

Grip Control

Nowy PEUGEOT 2008 jest wyposażony w system Grip Control z dostępem do trzech trybów jazdy: piasek, błoto i śnieg, zwiększający skuteczność napędu. System Grip Control jest oferowany w połączeniu z oponami wielosezonowymi „3PMSF”.

 

DOSKONAŁOŚĆ – nowy standard w zakresie elektryfikacji i łączności ze światem

Będący wzorcem nowoczesności nowy PEUGEOT 2008 ma w zamierzeniach marki przyciągać do siebie nowych klientów kluczowymi atutami w postaci efektywnych energetycznie, zelektryfikowanych zespołów napędowych i systemów łączności ze światem najnowszej generacji.

 

Jeszcze bardziej efektywny energetycznie PEUGEOT E-2008 z zasięgiem do 406 km*

Będący pionierem wśród w 100% elektrycznych SUV-ów z segmentu B PEUGEOT E-2008 jest wyposażony w nowy silnik montowany również w nowym PEUGEOTE-308. Maksymalna moc została zwiększona o 15%, ze 100 kW/136 KM do 115 kW/156 KM, a pojemność akumulatora trakcyjnego z 50 kWh do 54 kWh. Intensywne prace nad zwiększaniem efektywności energetycznej pozwoliły pogodzić wzrost osiągów ze zwiększeniem zasięgu z poprzednich 345 do nawet 406 km* (w cyklu mieszanym WLTP).

W nowym PEUGEOT E-2008 dostępne są dwa rodzaje ładowarek pokładowych, dostosowanych do wszelkich sposobów użytkowania samochodu i rodzajów terminali ładowania: ładowarka prądu jednofazowego o mocy 7,4 kW w standardzie bądź ładowarka prądu trójfazowego o mocy 11 kW w opcji.

Szacunkowe czasy ładowania od 20% do 80% wynoszą: około 30 minut z terminala publicznego (100 kW), 4 godziny 40 minut z terminala typu Wall Box (7,4 kW) i 11 godzin 10 minut ze wzmocnionego gniazdka domowego (3,2 kW).

 

Już wkrótce PEUGEOT 2008 z unikatowym napędem hybrydowym

Na początku 2024 roku nowy PEUGEOT 2008 zostanie wyposażony w zespół napędowy HYBRID 48 V składający się z silnika benzynowego PureTech nowej generacji o mocy 136 KM, współpracującego z nową 6-stopniową, dwusprzęgłową, zelektryfikowaną skrzynią biegów z wbudowanym silnikiem elektrycznym.

W połączeniu z akumulatorem trakcyjnym doładowywanym podczas jazdy system ten zapewnia dodatkowy moment obrotowy przy niskich obrotach i niższe nawet o 15% zużycie paliwa. Dzięki temu podczas jazdy po mieście nowy PEUGEOT 2008 z systemem HYBRID może przez ponad 50% czasu poruszać się wyłącznie w zeroemisyjnym trybie elektrycznym.

 

Oferta silnikowa dostosowana do wszelkich potrzeb

Oprócz opisanych powyżej zelektryfikowanych zespołów napędowych, w nowym PEUGEOT 2008 dostępna jest cała gama silników benzynowych i wysokoprężnych, dzięki której każdy klient jest w stanie znaleźć rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb:

₋ PureTech 100: 3-cylindrowy silnik benzynowy o pojemności 1,2 litra i mocy 100 KM, wyposażony w system Stop & Start, współpracujący z 6-stopniową manualną skrzynią biegów.

₋ PureTech 130: 3-cylindrowy silnik benzynowy o pojemności 1,2 litra i mocy 130 KM, wyposażony w system Stop & Start, współpracujący z 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów EAT8.

₋ BlueHdi 130 EAT8: 4-cylindrowy silnik wysokoprężny o pojemności 1,5 litra i mocy 130 KM, wyposażony w system Stop & Start, współpracujący z 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów EAT8.

 

Najnowszej generacji systemy informacyjne PEUGEOT z dostępem do internetu

Nowy PEUGEOT 2008 w wersji ALLURE jest oferowany w standardzie z systemem PEUGEOT i-Connect®, a wersja GT może być w opcji wyposażona w system PEUGEOT i-Connect® Advanced.

Obydwa systemy są obsługiwane za pośrednictwem bardzo przyjaznego dla użytkownika wielookienkowego centralnego 10-calowego ekranu dotykowego wysokiej rozdzielczości z widżetami lub skrótami, dającego się łatwo spersonalizować, który działa jak w smartfonie. Dzięki temu można z łatwością przesuwać palcem poszczególne menu od lewej do prawej lub w górę i w dół w celu wyświetlenia powiadomień, a także wyświetlić blok aplikacji poprzez naciśnięcie ekranu trzema palcami.

W każdej chwili można też, podobnie jak w smartfonie, z łatwością powrócić do strony głównej, naciskając klawiszowy przycisk „Home”. Na stałym pasku umieszczonym w górnej części ekranu wyświetlane są informacje dotyczące temperatury zewnętrznej, klimatyzacji, położenia na stronach widżetów, danych o łączności, powiadomień oraz godziny.

System PEUGEOT i-Connect® zapewnia pełną łączność z otoczeniem dzięki funkcji bezprzewodowego klonowania ekranu (Apple CarPlay/Android Auto). Wrażenie technologicznego zaawansowania potęguje połączenie PEUGEOT i-Connect Advanced z wydajnym i skutecznym systemem nawigacji TomTom z dostępem do Internetu. Dla zapewnienia optymalnej czytelności, mapa jest wyświetlana na całej powierzchni 10-calowego ekranu.

 

Aktualizacje systemu odbywają się w trybie over the air

Rozpoznający naturalną mowę asystent głosowy „OK PEUGEOT” w PEUGEOT i-Connect Advanced zapewnia dostęp do wszystkich elementów związanych z funkcjami informacyjno-rozrywkowymi.

Ponadto, aby móc udzielić użytkownikom odpowiedzi na ewentualne pytania, „OK PEUGEOT” dysponuje także dokumentacją pokładową oraz tutorialami.

 

Zwiększona liczba portów USB

Nowy Peugeot 2008 w wersjach ALLURE i GT jest teraz wyposażony w standardzie w trzy porty USB-C (dwa z przodu i jeden z tyłu) oraz port USB-A (z tyłu). W wersji ACTIVE zachowany został port USB-C z przodu, a PEUGEOT E-2008 zyskuje dodatkowo port USB-C oraz port USB-A przy tylnych siedzeniach.

 

Mocniejsza ładowarka indukcyjna do smartfonów

Nowy PEUGEOT 2008 w wersji ALLURE może być wyposażony w opcji w ładowarkę indukcyjną do smartfonów o mocy 15 W (poprzednio 5 W). W wersji wyposażeniowej GT jest ona montowana w standardzie. Ładowarka, znajdująca się pod żaluzją na środkowej konsoli tak jak w poprzednich wersjach, umożliwia szybkie doładowanie smartfona podczas korzystania z funkcji bezprzewodowego klonowania ekranu.

 

Wysokiej rozdzielczości kamery wspomagania parkowania

Nowe przednie i tylne kamery wspomagania parkowania w nowym PEUGEOT 2008 generują teraz obraz o wysokiej rozdzielczości. W zależności od poziomu wyposażenia dostępna jest teraz w opcji nowa kamera przednia o wysokiej rozdzielczości (połączona z funkcją monitorowania martwego pola), umożliwiająca bardzo pomocne podczas parkowania odtwarzanie 360-stopniowego obrazu najbliższego otoczenia samochodu.

 

Kompletna gama systemów wspomagania prowadzenia

Oprócz nowych kamer o wysokiej rozdzielczości wspomagających parkowanie, nowy PEUGEOT 2008 oferuje swojemu użytkownikowi szereg funkcji ułatwiających prowadzenie samochodu i zwiększających bezpieczeństwo:

₋ Aktywny regulator prędkości z funkcją Stop & Go i regulowaną zadaną wartością odległości między pojazdami.

₋ Aktywne wspomaganie nagłego hamowania, z ostrzeganiem o ryzyku kolizji, które wykrywa pieszych i rowerzystów w dzień i w nocy przy prędkościach od 7 do 140 km/h.

₋ Rozszerzony system rozpoznawania i wyświetlania na cyfrowym zespole zegarów następujących znaków drogowych (oprócz standardowego rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości): stop, zakaz wjazdu, zakaz wyprzedzania, koniec zakazu wyprzedzania.

₋ System aktywnego monitorowania pasa ruchu lub linii pobocza z funkcją korygowania toru jazdy.

₋ System wykrywania zmęczenia kierowcy reagujący alarmem na objawy przedłużającego się spadku czujności przy prędkościach powyżej 65 km/h na podstawie analizy mikroruchów kierownicy.

₋ Monitorowanie martwego pola.

₋ Zwiększający skuteczność napędu system Grip Control z dostępem do trzech trybów jazdy: piasek, błoto i śnieg. System Grip Control jest oferowany w połączeniu z oponami wielosezonowymi 3PMSF.

 

Sprzedaż przez internet

Klienci mają możliwość przeprowadzenia w pełni bezpiecznego, cyfrowego zamówienia nowych wersji PEUGEOT 2008 na stronie marki. Za pomocą smartfona, tabletu lub komputera klient może zamówić nowy samochód i złożyć wniosek o jego finansowanie.

 

Usługi mobilne

PEUGEOT Easy-Charge ułatwia dostęp do różnych opcji ładowania samochodów zelektryfikowanych:

 Oferta ładowania w domu lub w biurze obejmuje szeroką gamę urządzeń (wzmocnione gniazdo, Wall box, Smart Wall box), diagnozowanie niezbędnej instalacji elektrycznej oraz wybór najbardziej korzystnego rozwiązania do ładowania akumulatora i finalną instalację.

 Przy przeglądach wydawany jest certyfikat stanu akumulatora trakcyjnego, ułatwiający odprzedaż samochodu zelektryfikowanego dzięki gwarantowanej pojemności akumulatora.

 Akumulator nowego PEUGEOT E-2008 jest objęty 8-letnią gwarancją lub do przebiegu 160 tysięcy km.

PEUGEOT Easy-care – zapewnia klientom bezstresowe poznawanie działania modeli elektrycznych, aby mogli komfortowo korzystać ze swoich samochodów:

 Nowe symulatory i cyfrowe materiały, dostępne na stronach internetowych marki PEUGEOT, pomagają w lepszym poznaniu napędu elektrycznego.

 Odpowiednio dostosowane umowy serwisowe oraz pomoc drogowa mogą być wliczone w ofertę finansowania, aby klient mógł bezstresowo korzystać z samochodu.

I wreszcie aplikacja MyPeugeot® na smartfona, wzbogacona w nowym PEUGEOT 2008 o 3 nowe funkcje:

 Proponowanie wirtualnej książki serwisowej, umożliwiającej przechowywanie w formie elektronicznego pliku wykazu napraw i przeglądów danego pojazdu dokonanych w sieci autoryzowanych warsztatów. Oprócz aspektów ekologicznych, jest to także bardzo przydatne rozwiązanie przy negocjowaniu ceny w przypadku sprzedaży samochodu. Pozwala wzbudzić zaufanie przyszłego nabywcy i szybciej sprzedać samochód.

 Przesłanie do pokładowego systemu nawigacji tras podróży pokonanych uprzednio zdalnie na smartfonie. To jeden ze sposobów na zaoszczędzenie czasu przed ruszeniem w trasę. Podobnie jak w przypadku potrzeby szybkiego znalezienia miejsca postojowego na drodze publicznej po dotarciu do celu. Nie ma już teraz potrzeby stukania w klawiaturę i ponoszenia ryzyka, że spowoduje się wypadek. System nawigacji jest zaprogramowany pod kątem analizowania i wykonywania poleceń głosowych. TomTom zapewnia również całkowicie bezproblemową i przejrzystą aktualizację map.

 Lokalizowanie z wyprzedzeniem terminali ładowania w celu optymalizacji tras podróży z wyliczaniem poziomu naładowania pozostałego po dotarciu do celu. Dzięki programowaniu podróży w aplikacji My Peugeot klienci mogą doładowywać swój samochód w najbardziej odpowiednich momentach i w zależności od dostępności terminali ładowania na trasie. Dzięki temu podróżują bezstresowo i oszczędzają czas, nie martwiąc się o zasięg akumulatora trakcyjnego. My Peugeot sprawnie zaplanuje każdą podróż!

Klienci mają nadal możliwość uruchomienia lub zaprogramowania wstępnego ogrzania lub schłodzenia kabiny oraz zdalnego monitorowania, programowania, uruchomienia oraz wstrzymania ładowania akumulatora trakcyjnego.

 

Uproszczona gama

Aby ułatwić klientom wybór, gama nowego PEUGEOT 2008 została uproszczona do trzech wersji: ACTIVE, ALLURE i GT, których główne elementy wyposażenia przedstawiają się następująco:

₋ ACTIVE: nowa sygnatura świetlna z motywem trzech pazurów z przodu i z trzema podwójnymi światłami LED z tyłu, wspomaganie parkowania tyłem, automatyczna klimatyzacja, elektrycznie podnoszone przednie i tylne szyby, elektrycznie sterowane lusterka boczne, PEUGEOT i-Cockpit® z 10-calowym centralnym ekranem dotykowym, port USB-C z przodu.

₋ ALLURE: wyposażenie jak w ACTIVE + 17-calowe felgi Karakoy, grill w kolorze nadwozia, system wspomagania parkowania przodem i tyłem, PEUGEOT i-Cockpit® z cyfrowym zespołem zegarów i 10-calowym centralnym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, system informacyjno-rozrywkowy PEUGEOT i-Connect® z pełną łącznością ze smartfonem, 2 porty UBS-C z przodu, 1 port USB-C i 1 port USB-A z tyłu.

₋ GT: wyposażenie jak w ALLURE + reflektory Full LED, kamera parkowania o wysokiej rozdzielczości, bezkluczykowy dostęp i uruchamianie, elektrycznie składane lusterka boczne z oświetleniem powitalnym, dach w kolorze Black Diamond, oznaczenie GT.

 

Kompaktowe wymiary

Nowy PEUGEOT 2008 ma takie same wymiary zewnętrzne jak jego poprzednik: 4,30 m długości, 1,987 m szerokości (z bocznymi lusterkami) i 1,55 m wysokości. Pojemność bagażnika nie uległa zmianie – 434 litry (do tylnej półki).

 


Autor: Peugeot

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU
1 2 3 4 5
Średnia ocena: Liczba głosów: 0
INNE ARTYKUŁY
PEUGEOT_E5008_2403STYP_109.jpg
2024-03-20 10:18:00
E-5008 - Peugeot z wyższej półki

E-5008 - nowy wymiar doskonałości.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
6203.jpeg
2024-02-29 09:55:00
Nowy Peugeot E-5008 - pierwsze spojrzenie

Klasa wyższa dużego SUV-a z napędem elektrycznym wzbogacona o większą przestrzeń, oferująca 7 miejsc oraz łatwy dostęp do wygodnego trzeciego rzędu siedzeń.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
PEUGEOT_RIFTER_2311DV_107.jpg
2023-11-07 13:48:00
Peugeot E-Rifter kombivan pełen życia

E-RIFTER, podobnie jak reszta gamy modeli PEUGEOT, ewoluuje w zakresie elektryfikacji i efektywności energetycznej.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
PEUGEOT_E_3008_2309PJ_105_FR.jpg
2023-09-12 18:17:00
Peugeot E-3008 elektryczny suv fastback

Do 2025 roku PEUGEOT będzie oferował najszerszą gamę samochodów elektrycznych spośród wszystkich marek w Europie.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
PEUGEOT_3008_2302STYP_101.jpg
2023-08-03 17:30:00
Peugeot 3008 Hybrid i 5008 Hybrid z nową technologią napędu hybrydowego 48 V

Dla PEUGEOT rok 2023 jest prawdziwie elektrycznym rokiem, w trakcie którego marka wprowadza do swojej gamy nowe modele i technologie.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
1 2 3 4 / 16
DILERZY
PEUGEOT Abramczyk

Lazurowa 5

01-314 Warszawa

tel: 22 665 32 46

SZCZEGÓŁY
PEUGEOT Antoniak

Czarnochowska 19

32-020 Wieliczka

fax 122880749

tel: 122781330

SZCZEGÓŁY
PEUGEOT ASO Wysockiego

Wysockiego 27

03-371 Warszawa

tel: 22 675 98 92

SZCZEGÓŁY
PEUGEOT ASW WOJCIULA

Gen. Maczka 51

15-113 Białystok

tel: 85 679 33 33

SZCZEGÓŁY
PEUGEOT AT Garage

STRYKOWSKA 131

91-527 Łódź

fax 426170721

tel: 426170720

SZCZEGÓŁY
PEUGEOT Auto Club Peugeot

Opłotki 15 / wyjazd droga krajowa 5/

60-012 Poznań

tel: 61 8 900 600

SZCZEGÓŁY
PEUGEOT Auto Dealer Katowice

Bocheńskiego 100

40-816 Katowice

fax 32 252 39 36

tel: 32 252 50 70

SZCZEGÓŁY
1 2 3 4 / 10
AUTA NA SKRÓTY
WSZYSTKIE MARKI