motomaniacy

NEWSROOM

 

2 kwietnia 2016

 

Strona www.motomaniacy.tv została udostępniona na urządzenia mobilne w czterech rozdzielczościach. Mamy nadzieję, że przeglądanie naszego portalu jest teraz łatwiejsze na smartfonach czy tabletach.

 

12 lutego 2016

 

stary serwis został usunięty. Wszystkie nasze filmy są obecnie przenoszone na nową stronę.

 

26 czerwca 2015

 

Bardzo nam miło poinformować, że wraz z uruchomieniem nowej strony liczba odsłon wrosła ponad 20-krotnie, a średni czas spędzony na naszej stronie obecnie wynosi 5:50! Tylko w czerwcu zanotowaliśmy ponad 30 tyś. unikalnych użytkowników.

 

19 czerwca 2015

 

Uruchamiamy zupełnie nową odsłonę portalu internetowego motomaniacy.tv. Poza dotychczasowymi prezentacjami samochodów, otwieramy się również na kontakt w relacji klient <> diler. Poza aktualną listą polskich dilerów, nasz czytelnik ma możliwość bezpośredniogo umówienia się na wizytę w serwisie lub zarezerwowanie jazdy próbnej. Z czasem powstanie również lista samochodów semonstracyjnych, magazynowych (czyli aut które można kupić "od ręki"), a także używanych.

Wszystko to sprawi, że w jednym miejscu będzie możliwość, sprawdzenia, który konkretny salon posiada interesujący nas model do odbycia jazdy próbnej (np wyposażony w konkretną skrzynię biegów czy dany rodzaj paliwa), czy znaleźć demonstracyjne auto do kupienia. Moduły te oczywiście będą jeszcze rozszerzane, o czym będziemy oczywiście informować.

Stary serwis jak i archiwum wiadomości jest dostępny pod adresem: motomaniacy.tv/old

 

18 maja 2015,

 

Portal motomaniacy.tv obejmuje patronat medialny nad imprezą "21 Międzynarodowym Zlocie Miłośników Citreona 2 CV", który odbędzie się w dniach 27 lipca - 2 sierpnia. Organizatorzy szacują, że do Torunia z kilku kontynentów zjedzie około 5-7 tysięcy legendarnych Citroenów 2CV.

AUTA NA SKRÓTY
WSZYSTKIE MARKI