motomaniacy

O NAS


Podobno każdy Polak zna się na samochodach, polityce i medycynie. My twierdzimy, że nieco znamy się na samochodach. Na pewno nie mniej niż statystyczny Polak. Ale nie wszyscy mieli okazję być na prezentacji Poloneza czy oglądania studyjnego modelu polskiego samochodu Beskid. To bez wątpienia nasz atut. A zostawmy historię.

Serwis motoryzacyjny www.motomaniacy.tv  to przede wszystkim potężna dawka najświeższych informacji z tego wszystkiego, co dotyczy  szeroko rozumianej motoryzacji. Oczywiście pokazujemy Wam najnowsze modele, do których mamy dostęp nie tylko podczas krajowych czy zagranicznych dziennikarskich prezentacji, na których bywamy, ale także z tej racji, że dzięki współpracy z większością importerów możemy te samochody mieć w Toruniu.

Dla nas, niewielkiego w sumie zespołu jest wielką dumą, ze zaufali nam importerzy i lokalni dilerzy takich marek, jak Mercedes-Benz, Lexus, Infiniti, KIA, Toyota, Citroen, DS, Fiat, Abarth, Skoda, Hyundai, Lancia, Jeep, Ducati, Iveco, Ford, Mazda,  Honda, Volvo, Volkswagen, Audi, czy BMW.

Niebawem tych marek będzie jeszcze więcej! Na medialnym rynku działamy już od 2006 roku, chociaż szef redakcji miał przyjemność jechać w rajdzie o kropelce w 1986 roku (ubiegłego wieku) Fiatem 125p 1,6 litra osiągając  średnie zużycie paliwa na trasie Warszawa - Toruń - Poznań na poziomie 5,86 litra benzyny na 100 kilometrów!

Teraz, po tych historycznych przygodach, poza nowymi modelami pokazujemy Wam najnowsze technologie, rozwiązania, dzięki którym podróżowanie stało się nie tylko przyjemniejsze, ale też bezpieczniejsze.

W naszym serwisie obejrzycie, jak działa system EcoBoost Forda, jak funkcjonuje aktywny tempomat, jak działa asystent parkowania, jak pracują zespoły hybrydowe Lexusa i Toyoty, jak wreszcie dbać o akumulator. Ale poznacie też tajemnice szyb samochodowych.

Zresztą... zobaczcie sami!

AUTA NA SKRÓTY
WSZYSTKIE MARKI