motomaniacy
PREMIERY MOTORYZACYJNE
POWRÓT
21 marca 2024 19:27

Zupełnie nowe GranCabrio. Nasza oda do radości

Włoska marka zatrudniła scenarzystę Marco Gentilego, aby uczcić swój nowy kabriolet – synonim najbardziej ekskluzywnej swobody przemieszczania się.


GranCabrio – oto najnowsze dzieło Maserati, dedykowane tym, którzy pragną czuć wiatr we włosach; tym, którzy szukają samochodu jako autentycznego towarzysza podróży i chcą wspólnie odkrywać świat. Aby celebrować włoskie piękno i swobodnego ducha GranCabrio, marka spod znaku Trójzębu prezentuje swoją własną odę do radości.

Nowy rytm z przyspieszającym bitem. Melodia dotrzymująca kroku wysublimowanym i wciągającym wrażeniom z jazdy. Wrażeniom, którym towarzyszą obrazy wyrażające ekscytację, radość, pragnienie piękna – gdy serce cieszy się każdą chwilą.

Tak wygląda portret czystej nonszalancji, celebracja życia zawarta w krótkim, ale sugestywnym wideo, za które odpowiada dom produkcyjny Movie Magic. To dzieło mediolańskiego reżysera Marco Gentilego – autora historii o międzynarodowej sławie, zdobywcy Srebrnego Lwa na festiwalu Cannes Lions (Międzynarodowy Festiwal Kreatywności) w 2010 roku oraz twórcy teledysków i kampanii reklamowych dla klientów z całego świata. Gentile umieszcza Maserati GranCabrio w otulającej, tętniącej życiem atmosferze i zapierających dech w piersiach panoramach Salento w Apulii. Wspaniałe, dziewicze widoki oraz zakątki dyskretnego, ekskluzywnego luksusu ucieleśniają najbardziej oryginalnego i charakterystycznego włoskiego ducha, przemawiającego do świata jak nic innego – z jego niepowtarzalną postawą, która oddaje radosny styl życia tego kraju. Taki jest również duch Maserati GranCabrio oraz tych, którzy decydują się zasiąść za kierownicą nowego kabrioletu spod znaku Trójzębu, gdzie elegancja i osiągi rozpalają każdą emocję i przenoszą ją na wyższy poziom.

„Śpiewaj tak, jakby nikt nie słuchał. Kochaj tak, jakbyś nigdy nie został zraniony. Tańcz, jakby nikt nie patrzył. I prowadź, jakby najlepsze dopiero miało nadejść" – to aforyzm, który wyraża ekspresję Maserati w kreacjach takich jak GranCabrio. Nowy samochód sportowy włoskiej marki zapewnia najwyższy komfort, pozwalający delektować się każdym przebytym kilometrem.

Film nakręcony z okazji niedawnej premiery GranCabrio Trofeo – perły w 100% „made in Modena" i manifestu najbardziej wszechstronnego podróżowania pod gołym niebem – oferuje uwerturę z muzyką morskich fal: natychmiastowa siła natury łączy się we wciągającym crescendo z grzmotem silnika Nettuno. W międzyczasie pojawia się charakterystyczny refren „Ody do radości": najpierw jako szept, niczym stąpanie na palcach, a następnie eksploduje w rockową wersję stworzoną specjalnie dla Maserati GranCabrio. Samochodu, ale i miejsca, w którym panuje atmosfera świętowania, dzielenia się, wolności oraz czystej radości z piękna, które nas otacza.

Koncert emocji i pasji, w stylu najbardziej autentycznym dla Włoch i Maserati. Napomnienie, aby żyć po swojemu.

Film „Zupełnie nowe Maserati GranCabrio. Nasza oda do radości" został opublikowany w poniedziałkowe popołudnie na oficjalnym kanale marki w serwisie YouTube i jest również dostępny na jej wszystkich głównych platformach cyfrowych.


Autor: Maserati Polska

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU
1 2 3 4 5
Średnia ocena: Liczba głosów: 0
INNE ARTYKUŁY
Maserati_Folgore_Day_Folgore_Technology_and_e-mobility_Area (6).jpg
2024-04-15 17:53:00
Dzień Maserati Folgore

Trójząb rzuca światło na nową, elektryczną epokę marki.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
Maserati MC20 Notte (5).jpg
2023-11-09 08:41:00
Maserati MC20 Notte – dzikie stworzenie z nocnego świata

Maserati z dumą przedstawia MC20 Notte – pierwszą limitowaną edycję swojego supersportowego modelu MC20, stworzonego do ścigania się na torze i wychowanego,...

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
07_Maserati GranTurismo Folgore_GranTurismo Trofeo.jpg
2023-07-12 17:26:00
Maserati oddaje hołd jednostkom V8

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Prędkości w Goodwood, corocznego święta sportu motorowego i samochodowej kultury, Maserati z dumą prezentuje dwie...

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
01_Maserati_GranTurismo_Modena.jpg
2022-10-03 18:09:00
Nowe Maserati GranTurismo

Powrót jednej z ikon Maserati: włoski producent sportowych aut przedstawia nowe GranTurismo. Tak otwiera się nowy rozdział w historii, która rozpoczęła się...

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
09_Maserati_GranTurismo_Family_Fleet.jpg
2022-09-15 18:53:00
Zupełnie nowe GranTurismo. Z rodziną Maserati za kierownicą.

Nowe Maserati GranTurismo w wersjach Modena i Trofeo, wyposażonych w silnik V6 Nettuno, wyruszyło w drogę przed swoją oficjalną premierą.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
1 2 / 2
DILERZY
MASERATI Maserati

Puławska 52A

05-500 Piaseczno

fax (22) 756 70 88

tel: (22) 716 92 92

SZCZEGÓŁY
AUTA NA SKRÓTY
WSZYSTKIE MARKI