motomaniacy
RYNEK
POWRÓT
3 lutego 2022 11:25

Dacia Jogger - nowy, rodzinny dla 7 osób

Dacia Jogger - nowy, rodzinny dla 7 osób

Wraz z Nowym Joggerem Dacia proponuje nową koncepcję przystępnego cenowo 7-miejscowego auta rodzinnego.


Rodzinna i wszechstronna Dacia Jogger łączy w sobie to, co najlepsze z każdego segmentu: długość kombi, przestronność kombivana i godne SUV-a możliwości terenowe. Nie daje się zaszufladkować. Nowy Jogger wyróżnia się najlepszym stosunkiem ceny do przestronności i uniwersalności, którą można porównać ze słynnym „szwajcarskim scyzorykiem”. 

Za kierownicą Nowej Dacii Jogger czekają nas doznania z jazdy godne samochodu z segmentu C. Rozstaw osi 2,90 m i 16-calowe obręcze kół zapewniają stabilność na drodze. Sztywna konstrukcja nadwozia zwiększa wytrzymałość.

Wyciszenie i wysokość kabiny zapewniają komfort wszystkim pasażerom, również tym, którzy siedzą w trzecim rzędzie. Dacia Jogger jest idealnym towarzyszem dla rodzin, które potrzebują samochodu na co dzień, ale także pragną móc uciec z miasta i cieszyć się wolnością na świeżym powietrzu. Jak każda prawdziwa Dacia, Nowy Jogger ma wszystko, co niezbędne, a jednocześnie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Nowa Dacia Jogger jest dostępna w wersji 5 i 7-miejscowej oraz trzech poziomach wyposażenia (Essential, Comfort oraz serii limitowanej Extreme) i sześciu kolorach nadwozia: niemetalizowanym Biel Alpejska oraz metalizowanym Niebieski Iron, Szary Comète, Szary Moonstone, Czarna Perła i zupełnie nowym kolorze Brązowy Terracotta.

W dniu debiutu rynkowego będą dostępne dwie wersje silnikowe z 6-biegową skrzynią manualną: nowy silnik benzynowy TCe 110 oraz dwupaliwowy silnik TCe 100 LPG. W 2023 roku oferta zespołów napędowych zostanie uzupełniona o wersję hybrydową.

Nowy Jogger, na którego już teraz można składać zamówienia, pojawi się w salonach Dacii już na początku kwietnia 2022 roku.

Już po raz kolejny Dacia wyłamuje się z obowiązujących kanonów i proponuje nową koncepcję przystępnego cenowo, wszechstronnego samochodu rodzinnego. Jogger, dostępny w wersji 5 i 7-osobowej, idealnie wpisuje się w pozycjonowanie i wartości Dacii. Uniwersalny dzięki przestronnej kabinie o rekordowych możliwościach zmiany konfiguracji Jogger zachwyca stylistyką SUV-a i wprost zaprasza na spotkanie z przygodą. Jest dowodem zaangażowania Dacii w działania służące zapewnieniu mobilności szerokim rzeszom użytkowników. Również ekologicznej mobilności, ponieważ już wkrótce pojawi się wersja z napędem hybrydowym. Jogger jest idealnym towarzyszem rodziny we wszystkich aktywnościach życia codziennego i w chwilach odpoczynku.

 


Autor: Dacia

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU
1 2 3 4 5
Średnia ocena: Liczba głosów: 0
INNE ARTYKUŁY
dacia_1576.jpg
2023-06-22 17:14:00
Dacia Extreme

Nowy poziom wyposażenia Extreme to kolejny krok w filozofii marki tworzenia solidnych i outdoorowych aut.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
2022 - dacia brand manifesto.jpg
2022-09-16 14:18:00
Jutro Dacia pójdzie jeszcze dalej

Dwadzieścia miesięcy po ogłoszeniu planu strategicznego Renaulution, Dacia otwiera nowy rozdział w swojej historii, nowe logo, nowe salony, nowa stylistyka,...

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
dacia jogger_5.jpeg
2021-11-30 13:31:00
Nowa Dacia Jogger od 63 400 zł

Nowy, rodzinny samochód Dacia Jogger pojawi się w salonach na przełomie marca i kwietnia 2022 r. Ceny tego wszechstronnego auta zaczynają się już od 63 400...

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
8-2021 - new  dacia duster 4x4 - iron blue tests drive.jpeg
2021-09-02 17:37:00
Nowa Dacia Duster

Nieprzyzwoicie atrakcyjny cenowo... Duster, dostępny na rynku od 2010 roku w cenie auta miejskiego, wstrząsnął rynkiem SUV-ów.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
1-2021 -dacia jogger.jpeg
2021-08-31 16:12:00
Dacia Jogger: nowy 7-miejscowy samochód rodzinny marki Dacia

Nowy samochód marki Dacia będzie znany pod nazwą Dacia Jogger! To prosta, sugestywna i zrozumiała na całym świecie nazwa najnowszego modelu Dacii –...

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
1 2 3 4 / 4
AUTA NA SKRÓTY
WSZYSTKIE MARKI