motomaniacy
TECHNOLOGIA ELEKTRYCZNA
POWRÓT
19 października 2022 08:46

Jeep Avenger, pierwszy w pełni elektryczny SUV z Polski

Jeep Avenger, pierwszy w pełni elektryczny SUV z Polski

Nowy Jeep Avenger, pierwszy w historii marki model z napędem elektrycznym (BEV), został zaprezentowany dziennikarzom i publiczności podczas Salonu Samochodowego w Paryżu.


Kompaktowy Jeep Avenger jest pionierem nowej gamy w pełni elektrycznych, wyróżniających się możliwościami terenowymi samochodów zaprojektowanych specjalnie na rynek europejski i stanowi kluczowy element globalnej strategii elektryfikacji, w ramach której marka zmierza do zdobycia pozycji światowego lidera w dziedzinie SUV-ów o zerowej emisji spalin.

Od samego początku zaprojektowany i skonstruowany jako model Jeepa, Avenger oferuje DNA marki Jeep w kompaktowym wydaniu oraz wyjątkowe połączenie możliwości, stylu, funkcjonalności i zaawansowanych technologii, aby zaspokoić potrzeby klientów, będących zawsze w stałej łączności ze światem.

„Nowy Jeep Avenger to kluczowy kamień milowy dla marki, ponieważ jest pierwszym modelem z gamy nowych Jeepów BEV, które zostaną wprowadzone w Europie” – powiedział Christian Meunier, dyrektor generalny marki Jeep. „Oferuje on możliwości marki Jeep dostosowane rozmiarami do rynku europejskiego, a podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu pokazujemy, dlaczego jest to znakomita, w pełni elektryczna alternatywa marki Jeep dla obecnych graczy w segmencie B-SUV”.

Produkowany w wyróżniającym się wysoką wydajnością zakładzie Stellantis w Tychach, nowy Avenger ma w standardzie systemy zarządzania trakcją (Selec Terrain) i kontroli zjazdu (Hill Descent Control), które w połączeniu z doskonałymi wartościami kątów natarcia i zejścia oraz prześwitu wnoszą do segmentu imponujący poziom możliwości.

Pod względem elektryfikacji, Jeep Avenger jest wyposażony w 400-voltowy elektryczny układ napędowy nowej generacji, który łączy w sobie nowy silnik elektryczny i nowy akumulator.

Korzystając z kabla do szybkiego ładowania prądem stałym 100 kW (Mode 4) na publicznych stacjach ładowania, wystarczą trzy minuty, aby naładować energię wystarczającą na 30 km jazdy. Poza tym, wystarczą 24 minuty, aby naładować akumulatory od 20 do 80%.

 

Misja nowego Jeepa Avengera w Europie

Opracowany z myślą o konkretnych potrzebach europejskich klientów, nowy Avenger to kompaktowy SUV mierzący zaledwie cztery metry, który pozycjonuje się w szybko rosnącym, drugim pod względem wielkości, europejskim segmencie B-SUV.

Zakłada się, że w 2023 roku, segment B-SUV-ów powinien osiągnąć roczną łączną sprzedaż na poziomie 2,2 mln sztuk, czyli jeden na pięć samochodów sprzedawanych w Europie będzie należał do tego segmentu. Nowy Avenger pozycjonuje się poniżej modelu Renegade, uzupełniając ofertę marki Jeep w segmencie B-SUV.

„Jeep Avenger to pierwszy, zeroemisyjny SUV dla marki Jeep” – powiedziała Antonella Bruno, dyrektor marki Jeep na region Europy w Grupie Stellantis – „Będzie nowym punktem wejścia do gamy marki Jeep i dopełnieniem naszej gamy SUV-ów. Spodziewamy się, że do 2024 roku stanie się najlepiej sprzedającym się modelem w naszej gamie. Wraz z modelem Avenger nasza oferta wchodzi na wyższy poziom elektryfikacji, stawiając kolejny krok na drodze ewolucji marki Jeep”.

„Jeep Avenger to świetny samochód, wzbudza emocje, wyróżnia się z tłumu i jest obietnicą dobrej zabawy” – dodała.

Jeep Avenger pojawi się w salonach sprzedaży na początku przyszłego roku, ale już od listopada klienci na polskim rynku będą mogli dokonać wstępnej rezerwacji ekskluzywnej premierowej wersji Launch Edition, przyciągającej wzrok i bogato wyposażonej.

Nowy model stanowi doskonały i atrakcyjny wybór dla klientów poszukujących zeroemisyjnej alternatywy od marki Jeep na tle bardziej tradycyjnych graczy w tym segmencie. Nowym modelem Avenger, marka Jeep pragnie dotrzeć do większej grupy klientów, mając na uwadze szczególnie osoby prowadzące aktywny tryb życia, poszukujące zdolnego terenowo modelu o nowoczesnym designie, kompaktowych wymiarach i przestronnym wnętrzu.

 

Nowy, elektryczny układ napędowy

Jeep Avenger ma elektryczny układ napędowy nowej generacji, który łączy w sobie nowy silnik elektryczny i nowy akumulator.

Dzięki wysokiej mocy i momentowi obrotowemu, a także specjalnej kalibracji e-silnika, nowy Avenger oferuje bezkompromisową przyjemność z jazdy oraz zdolności terenowe.

400-voltowy elektryczny układ napędowy drugiej generacji jest pierwszym, który został wprowadzony na rynek przez Emotors, spółkę joint venture Stellantis i Nidec Leroy-Somer Holding. Dostarcza 115 kW mocy odpowiadającej 156 KM oraz 260 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Nowy akumulator o pojemności 54 kWh, również produkowany przez Stellantis, oferuje wysoką gęstość energii i doskonały stosunek energii nominalnej do użytkowej. Pakiet akumulatorów składa się z 17 modułów i 102 ogniw litowo-jonowych NMC 811, oferując 400 km zasięgu w cyklu mieszanym (WLTP), który w cyklu miejskim zwiększa się do 550 km.

Akumulator, który został przetestowany na ponad 2 milionach kilometrów, jest niezwykle kompaktowy, a jego umieszczenie pod przednim i tylnym siedzeniem oraz tunelem środkowym z niczym nie koliduje. Ponadto, jest chroniony przez wysoki prześwit i osłony podwozia w przypadku jazdy off-roadowej.

Ładowanie nowego Avengera jest niezwykle proste. Korzystając z kabla do szybkiego ładowania prądem stałym 100 kW (Mode 4) na publicznych stacjach ładowania, wystarczą trzy minuty, aby naładować energię wystarczającą na 30 km jazdy; lub 24 minuty, aby naładować akumulatory od 20 do 80%.

Biorąc pod uwagę, że europejscy kierowcy pokonują średnio 30 km dziennie, można zakładać, że użytkowanie samochodu będzie możliwe przez wiele dni do kolejnego ładowania. Ponadto przy użyciu kabla do ładowania prądem zmiennym 11 kW (Mode 3), podłączonego do ładowarki Wallbox lub na publicznej stacji ładowania, można całkowicie naładować akumulator (od 0% do 100%) w 5,5 godziny.

 

Możliwości ponad wszystko

Podstawowym filarem SUV-ów marki Jeep są ich możliwości, które wyróżnia dzisiaj bardziej ekologiczne podejście, dzięki zastosowaniu hybrydowej technologii plug-in 4xe, a teraz również w pełni elektrycznym układom napędowym.

Nowy Avenger jest pierwszym modelem Jeepa z napędem na przednią oś, wyposażonym w standardzie w systemy zarządzania trakcją (Selec Terrain) i kontroli zjazdu (Hill Descent Control), które w połączeniu z robiącymi wrażenie wartościami kątów natarcia i zejścia oraz prześwitu czynią go wzorcem odniesienia w swoim segmencie.

System zarzadzania trakcją Selec Terrain oferuje sześć trybów umożliwiających komfortową jazdę w niemal każdych warunkach: „Normal” do codziennej jazdy; „Eco” zwiększający zasięg; „Sport” zapewniający większą przyjemność z jazdy; „Snow” (śnieg) zapewniający maksymalną trakcję na oblodzonych drogach lub szlakach; „Mud” (błoto) optymalizujący właściwą trakcję podczas jazdy po śliskiej błotnistej nawierzchni; oraz „Sand” (piasek) ograniczający ryzyko utknięcia na piaszczystym podłożu.

Specjalna architektura pojazdu umożliwia osiągnięcie kompaktowych wymiarów bez uszczerbku dla charakterystycznych elementów wyróżniających markę Jeep.

Nowy Avenger ma zaledwie 4,08 mm długości, czyli jest o 16 cm krótszy od modelu Renegade. Krótkie zwisy przedni i tylny poprawiają dodatkowo jego proporcje. Ponadto, jego obecność na drodze podkreślają koła, większe niż można by się spodziewać po samochodzie tej wielkości.

Krótkie zwisy w połączeniu z dużymi kołami zapewniają Avengerowi najlepszy prześwit w swojej kategorii (200 mm), a także znakomite wartości kątów natarcia (20°), rampowego (20°) i zejścia (32°), niezbędnych do jazdy w terenie, ale przydatnych również podczas jazdy w mieście, na przykład przy wjeżdżaniu na stromy podjazd na parkingu.

 

Współczesny design Jeepa

W Jeepie Avenger zastosowano „podejście oparte na designie", oferując nowoczesną interpretację designu Jeepa w kompaktowym wydaniu. Z przodu samochodu wyróżnia się kultowy, 7-szczelinowy grill, autentyczna sygnatura marki Jeep, która z biegiem lat ewoluowała z pionowego na bardziej poziomy wzór dla funkcjonalnej efektywności.

Przed reflektorami znajduje się wyprofilowany grill, co zapobiega zarysowaniu klosza w przypadku uderzenia. Poszerzone błotniki, kolejny klasyczny element stylistyki Jeepa, dają poczucie siły i bezpieczeństwa, podkreślając jednocześnie imponujący i solidny wygląd samochodu na drodze i na bezdrożach.

W widoku bocznym uwagę zwracają klasyczne trapezoidalne nadkola, zaprojektowane tak, aby zoptymalizować skok zawieszenia w celu uzyskania maksymalnej artykulacji. Nowy model jest wyposażony w imponujące 18-calowe obręcze kół o solidnej konstrukcji z diamentowym wykończeniem, osadzone na oponach o średnicy 690 mm. Sylwetka samochodu została starannie wykonana, aby zmaksymalizować wydajność aerodynamiczną i pokreślić dynamikę, wzmocnioną przez słupek „C", sprawiający wrażenie dachu unoszącego się nad autem, który jest cechą znaną z obecnej gamy.

Z tyłu, nowy model ma lampy inspirowane klasycznymi, militarnymi kanistrami na paliwo ze wzorem „X”. „X" to powracający motyw wewnątrz i na zewnątrz samochodu, o czym świadczy wprowadzenie wzoru „X-Camo”, który łączy koncepcję „kamuflażu” z literą „X”.

 

Ochrona 360 stopni

W celu zmniejszenia ewentualnych szkód spowodowanych uderzeniami podczas jazdy z małą prędkością, stanowiącymi około 70% przypadków w Europie, nowy Avenger jest wyposażony w osłony podwozia, pakiet ochrony 360 stopni oraz ochronę reflektorów.

W szczególności przednie reflektory są osłonięte i umieszczone wysoko w celu zabezpieczenia ich w razie uderzenia podczas jazdy z małą prędkością. Nowe osłony nadwozia SUV-a są bardzo wytrzymałe.

Przykładowo, w przypadku ich zarysowania, uszkodzenia nie są widoczne.

Ponadto, w miejscach bardziej narażonych na uszkodzenie, w tym drzwiach, elementy chroniące są jeszcze grubsze w celu zapewnienia dodatkowej ochrony.

 

Funkcjonalne i przestronne wnętrze

Wnętrze nowego Jeepa Avengera jest zgodne z zasadą „design to function". Czysty i solidny design wnętrza, podkreślony przez smukłą deskę rozdzielczą, został zainspirowany historią marki Jeep, a w szczególności Jeepem Wranglerem.

Po wejściu do środka samochodu wzrok od razu przyciąga górna część deski rozdzielczej, którą wyróżnia pojedyncza pozioma „belka” funkcyjna obejmująca wszystkie nawiewy, oświetlenie ambientowe oraz centralnie umieszczony wyświetlacz dotykowy o przekątnej 10,25”, widoczny zarówno przez kierowcę, jak i pasażera. W dolnej części deski rozdzielczej umieszczono szeroko otwartą półkę.

Nowy Avenger ma unikalne dla tej klasy samochodu detale, takie jak regulowane elektrycznie skórzane fotele z funkcją masażu**, wielokolorowe oświetlenie ambientowe, które zmniejsza zmęczenie oczu podczas jazdy w nocy oraz szeroki otwierany dach (dostępny w późniejszym czasie). Po otwarciu pokrywy bagażnika światła boczne samochodu pozostają nadal widoczne, co zapewnia większą ochronę i bezpieczeństwo.

Konsola centralna została również zaprojektowana tak, aby zmaksymalizować dostępną przestrzeń użytkową dla kierowcy i pasażera, oferując przednie schowki o łącznej pojemności 34 litrów, co jest imponującym wynikiem w porównaniu do średniej 15 litrów w tym segmencie.

Ten niezwykły wynik osiągnięto dzięki optymalizacji wszystkich przestrzeni oraz stworzeniu funkcjonalnych i przestronnych schowków.

Zaprojektowany pod kątem elastyczności i modułowości tunel centralny można przesuwać, aby zmieścić w nim różnych rozmiarów przedmioty, a nawet usunąć, aby zrobić miejsce na większe elementy. Kolejna przydatna przestrzeń dostępna jest pod przyciskami automatycznej skrzyni biegów i chroniona jest przez składaną pokrywę magnetyczną. W miejscu tym można ładować telefon komórkowy, a jednocześnie przewozić 1,5-litrową butelkę wody.

Zasady Design to Function zastosowano również w przypadku bagażnika. Jego pojemność należy do najlepszych w segmencie (380 litrów), a o funkcjonalności świadczy wysokość progu załadunku bagażnika, który został obniżony do 720 mm, szerokość tylnej klapy, którą zwiększono do ponad jednego metra oraz dodanie nieczęsto spotykanej w tym segmencie otwieranej bez użycia rąk pokrywy bagażnika.

 

Najnowocześniejsza technologia zawsze w łączności ze światem

Stworzony dla klientów będących „zawsze w łączności ze światem”, nowy Jeep Avenger zapewnia w pełni cyfrowe wrażenia z jazdy. Najnowocześniejszy system multimedialny Uconnect występuje we wszystkich wersjach, wyposażonych w 10,25-calowy ekran połączony z cyfrowym panelem wskaźników – dostępnym w dwóch wariantach (7 i 10,25 cala).

Uconnect 10” oferuje grafikę przypominająca tę ze smartfona. Ponadto, system jest bezprzewodowo kompatybilny z aplikacjami Android Auto i Car Play, co zapewnia zestawianie i dopasowywanie treści w celu stworzenia własnego interfejsu (do dwunastu widżetów na stronę, do sześciu stron). System Uconnect 10” ma również wbudowaną nawigację TomTom z ulepszonym rozpoznawaniem naturalnego głosu oraz aktualizacje over-the-air.

Nowy Jeep Avenger oferuje również pakiet usług i funkcji, z których użytkownicy mogą korzystać zdalnie. Dzięki na przykład aplikacji Jeep Mobile użytkownicy mogą lokalizować położenie swojego samochodu bezpośrednio na swoich smartfonach. Użytkownicy mogą też zablokować i odblokować drzwi, sprawdzić poziom naładowania akumulatora, ustawić klimatyzację i naładować samochód, a także wejść w bezpośrednią interakcję z Avengerem za pośrednictwem asystenta głosowego.

 

Zaawansowane wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa

Jeep Avenger oferuje szeroki wachlarz funkcji związanych z bezpieczeństwem. Może poszczycić się jazdą autonomiczną na poziomie 2, która automatycznie dostosowuje prędkość i trajektorię pojazdu, a także korzysta z tempomatu adaptacyjnego (Adaptive Cruise Control) z systemem centrowania toru jazdy (Lane Centering).

W ten sposób pojazd pozostaje na środku pasa ruchu i w bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, gwarantując tym samym spokojną jazdę. Ponadto autonomiczna jazda na poziomie 2 obejmuje system wspomagający jazdę w korku (Traffic Jam Assist), który zapewnia relaksującą i komfortową jazdę nawet w przypadku dużego natężenia ruchu.

Nowy model ma także system rozpoznawania znaków drogowych (Traffic Sign Recognition) odczytujący i interpretujący znaki drogowe; system automatycznego hamowania awaryjnego (Automatic Emergency Braking) z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów, który spowalnia pojazd do aż do jego zatrzymania w celu uniknięcia (lub złagodzenia) skutków ewentualnego zderzenia; system wykrywania zmęczenia kierowcy (Drowsy Driver Alert) ostrzegający kierowców, gdy ich uwaga słabnie lub gdy nadchodzi senność; system monitorowania martwego pola (Blind Spot Monitoring), wykrywający pojazdy znajdujące się w martwym polu; asystent utrzymania na pasie ruchu (Lane Keeping Assist), który ostrzega kierowcę, gdy pojazd opuszcza pas ruchu; czujniki parkowania 360° z systemem Active Park Assist (dostępny w późniejszym czasie); oraz tylną kamerę z kątem widzenia do 180 stopni i widokiem z lotu ptaka (drone view).

 

Premierowa wersja Jeepa Avengera

W listopadzie klienci na polskim rynku będą mogli dokonać wstępnej rezerwacji nowego Jeepa Avengera w wersji premierowej Launch Edition – ekskluzywnej, w pełni wyposażonej i w pełni elektrycznej, atrakcyjnej konfiguracji, która tylko we Włoszech i Hiszpanii będzie dostępna również z silnikiem benzynowym turbo. Będzie to wyjątkowa okazja, której nie można zaprzepaścić, ponieważ ta wersja będzie możliwa do zamówienia u dealerów tylko przez tych, którzy wcześniej zgłosili swoje zainteresowanie online.

Po wejściu na stronę internetową, użytkownik będzie mógł przejść do specjalnej platformy i wybrać preferowany kolor nadwozia oraz najbliższego dealera. W tym momencie użytkownik będzie musiał podać swoje dane kontaktowe i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, aby dowiedzieć się, kiedy samochód będzie dostępny u dealera.

Efektowny Jeep Avenger Launch Edition ma dwukolorowe nadwozie – Sun z dachem Volcano lub Granite z dachem Volcano – lub jednokolorowy lakier Volcano. Ponadto ma przyciemniane szyby, 18-calowe felgi aluminiowe, które podkreślają na drodze jego charakter oraz przednie i tylne światła full LED. Wnętrze obejmuje wielokolorowe oświetlenie ambientowe i żółte detale deski rozdzielczej; podgrzewane czarne fotele premium z żółtymi akcentami, podgrzewaną przednią szybę, nakładkę na konsolę centralną, podłogę bagażnika z regulacją wysokości i otwieraną elektrycznie bez użycia rąk klapę bagażnika.

Ponadto wersja premierowa oferuje mnóstwo bezkonkurencyjnych w tym segmencie elementów wyposażenia, takich jak system multimedialny Uconnect 10" z ekranem o przekątnej 10,25”, w pełni cyfrowy panel wskaźników 10,25”, bezprzewodowy system Apple CarPlay/Android Auto oraz bezprzewodową ładowarkę do smartfonów.

Wyłącznie w elektrycznej wersji samochodu (BEV), nowy Avenger Launch Edition jest wyposażony w aktywne systemy wspomagania kierowcy ADAS poziomu 2, które pozwalają kierowcy w sposób całkowicie autonomiczny utrzymywać prędkość, odległość od poprzedzającego samochodu oraz środek pasa ruchu.

Dzięki autonomicznej jeździe na poziomie 2, za sprawą systemu Traffic Jam Assist możliwa jest niemal autonomiczna jazda w ruchu ulicznym. Zwieńczeniem wyrafinowanego pakietu wyposażenia są wielokolorowe światła ambientowe, automatyczna klimatyzacja, system Blind Spot, automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne, elektrycznie składane i podgrzewane lusterka boczne, elektrycznie otwierana klapa bagażnika, czujniki parkowania 360° z kamerą z widokiem z lotu ptaka oraz kabel do ładowania na publicznych stacjach Mode 3.

W ramach inicjatywy marki Jeep nazwanej „The Freedom to Choose”, mającej na celu umożliwienie klientowi znalezienia najbardziej odpowiedniego rozwiązania dotyczącego ładowania, klienci Jeepa Avenger Launch Edition mogą wybrać Wallbox do ładowania w domu lub kartę RFID do ładowania na publicznych stacjach.

 

Ekskluzywna personalizacja i ponad 100 akcesoriów

Zgodnie z tradycją marki Jeep, nowy Avenger może zostać wzbogacony o specjalne akcesoria i pakiety do personalizacji.

Jeep Avenger będzie oferował ponad 100 oryginalnych akcesoriów umożliwiającą personalizację. W oparciu o konkretne potrzeby klientów i chęć, „wyróżnienia się z tłumu”, dają one klientom wiele możliwości uczynienia własnego SUV-a wyjątkowym.

 

Spersonalizowany Avenger debiutuje na Salonie Samochodowym w Paryżu

Na Salonie Samochodowym w Paryżu, marka prezentuje zachwycającego Jeepa Avengera BEV w kolorze Granite z dachem Volcan spersonalizowanego przez naklejkę na pokrywie silnika z unikalnym logo X-camo, niebieskimi akcentami i logo Avenger. Samochód prezentuje również 18-calowe felgi „Gloss Black” z detalami w kolorze niebieskim, podkreślając elektryczny układ napędowy.

W środku samochodu znajduje się nakładka na konsolę centralną z logo „e” w kolorze niebieskim od zewnętrznej strony i wzorem X-camo od wewnątrz; gumowe maty schowka w desce rozdzielczej i tunelu środkowym z charakterystycznym wzorem X-camo; dywaniki podłogowe klasy premium z logo sylwetki samochodu.

 

Produkowany w nowoczesnym polskim zakładzie w Tychach

Wybudowany w latach 1972-1975 zakład w Tychach zajmuje ponad 2,4 mln metrów kwadratowych powierzchni, z czego na hale produkcyjne i budynki usługowe przypada 0,5 mln metrów kwadratowych. Przekształcenie zwojów blachy w gotowy samochód trwa około 12 godzin technologicznych, a praktycznie co 50 sekund zjeżdża z linii montażowych jeden samochód.

Produkcja w Tychach jest zorganizowana zgodnie z najwyższym poziomem jakości i w ramach programu World Class Manufacturing została nagrodzona brązem, srebrem i złotem w uznaniu za nieustanne doskonalenie produktów, procesów i usług, pozwalające zakładowi pozostać liderem w branży i zapewnić klientom najlepszy wybór.

W zakładzie odbywa się pełny cykl produkcyjny oparty o pracę czterech wydziałów: tłoczni – zarządzanej od 1998 roku przez zewnętrznego dostawcę; spawalni – która może poszczycić się 99,5% automatyzacją dzięki 921 robotom pracującym na linii; lakierni – również zautomatyzowanej w ponad 90%; oraz montażu obejmującego linie produkcyjne. Od momentu uruchomienia produkcji w 1975 roku do września 2022 roku zakład w Tychach wyprodukował imponującą liczbę 12,5 mln samochodów. W uruchomienie platformy B-SUV w Tychach zainwestowano znaczące kwoty.

 


Autor: Stellantis

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU
1 2 3 4 5
Średnia ocena: Liczba głosów: 0
Stefano,
19 października 2022 13:51

Jaka jest wysokość Avenger-a ?

INNE ARTYKUŁY
JeepGrandCherokee (4).jpg
2024-06-17 08:00:00
Jeep Grand Cherokee Summit Reserve – wersja dla wymagających

Limitowana ilość – dostępnych na polskim rynku jest tylko około 100 sztuk modelu Jeep Grand Cherokee 4xe PHEV, oferującego w standardzie wyposażenie, za...

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
JeepWagoneerS (2).jpg
2024-06-03 09:24:00
Jeep Wagoneer S 2024 – pierwszy globalny SUV z napędem elektrycznym

Jeep Wagoneer S zapewnia imponujące osiągi, do których należy moc wynosząca 600 KM i moment obrotowy ponad 800 Nm zapewniający błyskawiczne przyspieszenie od...

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
Avenger4xe (4).jpg
2024-05-22 19:48:00
Nowy Jeep® Avenger 4xe z napędem na wszystkie koła

Ekskluzywny napęd Jeepa na wszystkie koła pozwala, aby napęd 4x4 był zawsze dostępny wtedy, gdy jest potrzebny, bez kompromisów w kwestii zużycia paliwa.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
JeepRenegadeCompasse-hybrid2024 (2).jpg
2024-04-02 16:47:00
Jeep Renegade i Compass e-Hybrid

Jeep® Renegade i Jeep Compass MY24, w najnowszej wersji e-Hybrid, prezentujące zaawansowaną technologię silników hybrydowych to gwiazdy wydarzenia e-Hybrid...

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
jeep.jpg
2024-01-18 17:23:00
Elektryczny Jeep Wagoneer S

Marka Jeep świętuje kolejny rok nowości 2024, przygotowując się do wprowadzenia na rynek swojego pierwszego globalnego pojazdu o napędzie w pełni elektrycznym.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
1 2 3 4 / 15
DILERZY
JEEP ADF AUTO SP. Z O.O.

KARKONOSKA 45

53-015 Wrocław

fax 71 3343027

tel: 71 3343000

SZCZEGÓŁY
JEEP AUTO DIUG

POZNAŃSKA 74

76-200 Słupsk

fax 59 8489999 wewn

tel: 59 8489999

SZCZEGÓŁY
AUTO FRELIK ANNA FRELIK SP.K.
JEEP AUTO FRELIK ANNA FRELIK SP.K.

SZOSA CHEŁMIŃSKA 214

87-800 Toruń

tel: 56 6545452

SZCZEGÓŁY
AUTO FRELIK ANNA FRELIK SP.K.
JEEP AUTO FRELIK ANNA FRELIK SP.K.

NOWOTORUŃSKA 27

85-839 Bydgoszcz

tel: 52 3208300

SZCZEGÓŁY
JEEP AUTO SKACZKOWSKI MAREK SKACZKOWSKI

M. OCZAPOWSKIEGO 3

01-843 Warszawa

tel: 22 8642707

SZCZEGÓŁY
JEEP AUTO SKACZKOWSKI MAREK SKACZKOWSKI

POZNAŃSKA 32 Mory

05-850 Warszawa

fax 22 7221167

tel: 22 7221199

SZCZEGÓŁY
JEEP AUTO TIM JANECZKO SP. Z O.O.

OLESKA 152

45-239 Opole

fax 77 4008841 wewn

tel: 77 4008840

SZCZEGÓŁY
1 2 3 4 / 6
AUTA NA SKRÓTY
WSZYSTKIE MARKI