motomaniacy
PREMIERY MOTORYZACYJNE
POWRÓT
27 lutego 2017 19:08

Nowa Dacia Logan MCV Outdoor

Nowa Dacia Logan MCV Outdoor

Po Sandero, Lodgy i Dokkerze pojawi się Logan MCV Outdoor, nawiązujący do stylistyki crossovera. Model ma pięć pełnowymiarowych miejsc i obszerny bagażnik o pojemności 573 l, który jest jednym z największych na rynku i to we wszystkich segmentach. Nowa seria limitowana Outdoor będzie dostępna również w Dusterze.


Gama Dacii powiększa się o nowego Logana MCV Outdoor. Od 7 marca br. na salonie genewskim Dacia zaprezentuje nowoczesne duże kombi o terenowej stylistyce, którego niezaprzeczalnym atutem jest przystępna cena. Prezentowana będzie również nowa seria limitowana Stepway (w Polsce seria limitowana Outdoor), która pojawi się we wszystkich modelach gamy.

Po ubiegłorocznych rekordowych wynikach sprzedaży, które ogłosiła w ubiegłym miesiącu Dacia, producent zapowiada wprowadzenie na rynek Logana MCV Outdoor. Model zostanie zaprezentowany na Salonie Samochodowym w Genewie.

Po doskonałym roku 2016, nowościach, jakie pojawiły się w ofercie w ciągu ostatnich miesięcy i absolutnie rekordowych wynikach sprzedaży Dacia przygotowuje się na kolejne sukcesy. Nowy Logan MCV Outdoor, który wygląda jak rasowa terenówka, to rekordowo pojemne kombi i nadal w bardzo przystępnej cenie. W ciągu zaledwie 12 lat Dacia zdobyła mocną pozycję, pozyskując na całym świecie ponad 4 milionów klientów, tworzących aktywną społeczność. Wkrótce będzie miała podobną liczbę fanów na Facebooku – powiedział Jean-Christophe Kugler, dyrektor ds. operacyjnych na Europę w Grupie Renault.

Gama wersji Stepway, która w Polsce będzie się nazywać Outdoor z dużym sukcesem podbiła serca klientów wyglądem kojarzącym się ze stylem crossoverów.

Nowy Logan MCV Outdoor to samochód o nowoczesnej stylistyce, wyposażony we wszystkie nowości, jakie pojawiły się w tym modelu pod koniec 2016 roku. Wygląd rasowej terenówki zawdzięcza zwiększonemu o 50 mm prześwitowi, przedniej i tylnej osłonie podwozia, grillowi w stylu Dustera, osłonom dolnej części nadwozia i specjalnemu wystrojowi wnętrza. Jest wyjątkowo pojemny i funkcjonalny.

Nowy Logan MCV Outdoor posiada wszystkie atuty Logana MCV, w tym obszerną kabinę i pojemny bagażnik – jeden z największych na rynku.

Salon genewski będzie dla Dacii okazją do zaprezentowania nowej serii limitowanej Outdoor, dostępnej w modelach Sandero, Dokker, Lodgy, a obecnie również Logan MCV i Duster. Nazwa serii różni się w zależności od kraju, w Polsce będzie to Outdoor. Nowa seria wyróżnia się specjalnie opracowanymi dla niej kolorami nadwozia (szarym Islande dostępnym we wszystkich modelach i pomarańczowym Ocre dostępnym wyłącznie w Sandero Stepway), nowymi kołami, wnętrzem kabiny w pomarańczowo-miedzianej kolorystyce (obramowanie panelu czołowego konsoli, nawiewów, przeszycia dywaników i tapicerki) oraz specjalną tapicerką wykonaną z dwóch różnych materiałów.

Nowości te przyczynią się do zwiększenia już rekordowej sprzedaży uzyskanej w 2016 roku.

W 2016 roku Dacia sprzedała 584 219 samochodów w 44 krajach, osiągając wzrost sprzedaży o 6%. Wzrost ten dotyczy wszystkich regionów świata, gdzie są sprzedawane samochody marki, a w 28 krajach odnotowano rekordowy poziom sprzedaży lub udziałów w rynku.

 


Autor: Dacia

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU
1 2 3 4 5
Średnia ocena: Liczba głosów: 0
INNE ARTYKUŁY
7-2021 - new dacia emblem.jpeg
2021-07-15 18:03:00
Nowe logo, nowy znak graficzny, nowe kolory... Niezmiennie Dacia!

Dacia po raz kolejny przełamuje obowiązujące kanony. Tym razem w zupełnie nowym obszarze – identyfikacji wizualnej marki.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
2021 - new dacia duster_2.jpg
2021-07-01 18:34:00
Nowa Dacia Duster – od 49 900 zł

Duster – solidny i wszechstronny model Dacii, który sprawił, że SUV-y stały się szeroko dostępne, teraz w nowej odsłonie.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
1.dacia_spring_electric_f_dominik_kalamus_.jpg
2021-04-17 09:55:00
Elektryczna Dacia Spring - od 76900 zł

Blisko 200 samochodów elektrycznych Dacia Spring dołączy do warszawskiej floty pojazdów carsharingowych firmy Traficar.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
2020 - new dacia sandero and sandero stepway.jpg
2021-01-18 12:48:00
Nowa Dacia Sandero, Sandero Stepway i Logan – od 40 900 zł

Trzecia generacja Dacii Sandero, Sandero Stepway oraz Logan w wersji Sedan redefiniuje pojęcie nowoczesnego samochodu – zapewnia wszystko, co niezbędne, za...

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
2020 - dacia spring (2).jpg
2020-10-20 07:35:00
Nowa Dacia Spring Electric: elektryczna rewolucja Dacii

Nowa r-EV-olucja Dacia z koncepcją auta na każdą kieszeń i pomysłowymi modelami zmieniła oblicze motoryzacji.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
1 2 3 / 3
AUTA NA SKRÓTY
WSZYSTKIE MARKI