motomaniacy
RYNEK
POWRÓT
22 grudnia 2015 10:37

Znamy ceny nowego Jaguara F-Pace

Znamy ceny nowego Jaguara F-Pace

Nowy Jaguar F-PACE to sportowy crossover, zaprojektowany i skonstruowany z naciskiem na osiągi, szybkość reakcji i jakość wykończenia, z których słyną wszystkie modele Jaguara, a także na niezrównaną dynamikę i codzienną wszechstronność.


Całkowicie nowy Jaguar F-PACE, wykorzystujący lekką konstrukcję aluminiową Jaguara, łączy czystość linii i proporcji z cechami inspirowanymi modelem F-TYPE, np. potężnymi tylnymi nadkolami, wlotami powietrza w zderzaku oraz charakterystyczną grafiką tylnych lamp.

Śmiały przedni grill i muskularna maska zwiastują potencjał silników, np. doładowanego V6 o mocy 380 KM. Takie elementy, jak wąskie reflektory full-LED, kute 22-calowe obręcze, czy krótki przedni zwis przenoszą wizję stylistyczną z modelu koncepcyjnego C-X17 do produkcyjnego.

Nowy F-PACE mieści pięć osób, zapewniając im pełen komfort. Wnętrze stanowi idealne połączenie wysokiej klasy materiałów i wykończenia, pięknych detali, luksusów takich jak podgrzewane tylne siedzenia z elektrycznie odchylanymi oparciami, oraz najnowszych technologii, w tym systemu multimedialnego InControl Touch Pro i 12.3-calowego wirtualnego zestawu wskaźników HD.

Lekka konstrukcja aluminiowa była dla projektantów i inżynierów idealnym punktem wyjścia. Od początku była ona tworzona jako struktura modułowa, więc koła można było umieścić dokładnie tam, gdzie to konieczne z uwagi na proporcje, dynamikę i praktyczność wymagane od crossovera o wysokich osiągach.

Model ten nie dzieli rozstawu osi ani kół z żadnym innych Jaguarem. Liczący 4731 mm długości i mający rozstaw osi 2874 mm nowy F-PACE charakteryzuje się elegancką sylwetką i typowym dla Jaguara krótkim zwisem przednim oraz wyjątkowo przestronnym wnętrzem.

Ilość miejsca na nogi jest największa w klasie, a pojemność bagażnika wynosi zdumiewające 650 litrów. Lekka i sztywna konstrukcja nadwozia składa się w 80% z aluminium i jest jedyną taką w segmencie. Dodatkowe ograniczenie masy zapewnia kompozytowa pokrywa bagażnika i magnez wykorzystany w elementach takich jak belka poprzeczna.

W rezultacie wersja tylnonapędowa ze 180-konnym silnikiem wysokoprężnym i przekładnią ręczną waży zaledwie 1665 kg i emituje tylko 129 g/km CO2. Z 380-konnym, doładowanym silnikiem benzynowym V6 pochodzącym z modelu F-TYPE pod wyprofilowaną aluminiową maską, nowy F-PACE przyspiesza 0-100 km/h w zaledwie 5,5 sekundy i osiąga elektronicznie ograniczoną prędkość maksymalną 250 km/h.

Wysoka sztywność skrętna nadwozia dodatkowo zwiększa możliwości pochodzącego z modelu F-TYPE przedniego zawieszenia z podwójnymi wahaczami oraz zaawansowanego zawieszenia tylnego Integral Link. Standardowo wyposażony w system Torque Vectoring i elektryczne wspomaganie układu kierowniczego dostrojone w taki sposób, by zapewnić jak najlepsze wyczucie i reakcję, nowy F-PACE wyznacza standardy dla komfortu i precyzji prowadzenia.

Nawet podstawowa wersja jest standardowo wyposażona w amortyzatory jednorurowe, jednak jeszcze wyższy komfort jazdy i lepsze własności jezdne zapewnia elektronicznie sterowany system aktywne zawieszenie, który mierzy ruchy nadwozia i kół odpowiednio 100 i 500 razy na sekundę, gwarantując odpowiednią siłę tłumienia w każdych warunkach.

Dla najbardziej wymagających kierowców przeznaczony jest układ Configurable Dynamics: po raz pierwszy użyty w modelu F-TYPE. Umożliwia on indywidualne ustawienia przepustnicy, automatycznej przekładni, układu kierowniczego oraz systemu Adaptive Dynamics, jeśli samochód jest w niego wyposażony.

Wykorzystując symulacje komputerowej dynamiki płynów i doświadczenia z modelu XE i nowego XF, udało się obniżyć współczynnik oporu powietrza w nowym F-PACE do zaledwie 0,34, a tym samym ograniczyć zużycie paliwa oraz poprawić komfort. Konstrukcja pojazdu zapewnia wyjątkowo niską siłę nośną i jej doskonałe zrównoważenie pomiędzy przodem i tyłem, czego skutkiem jest lepsze wyczucie układu kierowniczego i wyższa stabilność przy większych prędkościach.

Elektronicznie sterowany układ napędu na wszystkie koła (AWD) nowego modelu F-PACE to jak dotąd najbardziej zaawansowany system Jaguara, który potrafi też przenieść najwyższy moment obrotowy. Obejmuje on zaawansowany system sterowania opracowany przez firmę Jaguar po raz pierwszy do modelu F-TYPE AWD: Intelligent Driveline Dynamics (IDD). System IDD zachowuje zwinność i charakterystykę prowadzenia samochodu z tylnym napędem, ale potrafi niezauważalnie przenieść moment obrotowy na przednie koła, aby wykorzystać dodatkową trakcję do poprawy osiągów na każdej nawierzchni i w każdych warunkach pogodowych.

Układ Adaptive Surface Response (ASR), opracowany na podstawie opatentowanej przez Land Rovera i nagradzanej technologii Terrain Response, czyni system AWD jeszcze skuteczniejszym w trudnych warunkach. Będący elementem systemu Jaguar Drive Control układ ASR rozpoznaje rodzaj nawierzchni i optymalizuje ustawienia jednostki napędowej i systemu Dynamic Stability Control. Zastosowany po raz pierwszy w nowym modelu XF układ ASR został rozbudowany o trzeci tryb jazdy — w głębokim śniegu i po szutrze.

Kolejna technologia światowej klasy opracowana z myślą o trudnych warunkach to system All Surface Progress Control (ASPC). Aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przyczepność, ASPC automatycznie kontroluje przepustnicę i hamulce, pozwalając pojazdowi płynnie ruszać: kierowca może skupić się na kierownicy. ASPC działa w zakresie od 3,6 km/h do 30 km/h, a kierowca wybiera pożądaną prędkość za pomocą przycisków tempomatu. Układ ASPC jest dostępny zarówno z napędem na tylne, jak i na wszystkie cztery koła.

Dla kierowców, którzy chcą uzyskać podobne efekty nadal używając pedału przyspieszenia przeznaczony jest system Low-Friction Launch (LFL). Ta funkcja wykorzystuje bardzo progresywne mapowanie przepustnicy, ułatwiając kontrolowanie pojazdu, a pierwszym Jaguarem, który ją oferuje jest nowy model F-PACE.

F-PACE został skonstruowany w taki sposób, by spełnić najsurowsze na świecie normy bezpieczeństwa i zapewnia wyjątkowo wysoki poziom ochrony pasażerów i pieszych. Dzięki zastosowaniu licznych zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę równie wysoki jest standard bezpieczeństwa czynnego. Najnowocześniejsza kamera stereoskopowa w sercu autonomicznego systemu hamowania awaryjnego posiada teraz, po raz pierwszy w Jaguarze, funkcję wykrywania pieszych. Kamera ta obsługuje także systemy ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu, rozpoznawania znaków, inteligentnego ogranicznika prędkości i monitorowania stanu zmęczenia kierowcy.

Najważniejsze informacje, takie jak prędkość pojazdu czy ograniczenia prędkości można wyświetlać bezpośrednio przed oczami kierowcy za pomocą laserowego wyświetlacza typu HUD. Kolorowy obraz o wysokim kontraście może także prezentować ustawienia tempomatu i szczegółowe komendy nawigacji. W porównaniu z konwencjonalnymi systemami technologia laserowa oznacza mniejsze rozmiary i niższą masę, zaś obraz pozostaje wyraźny nawet przy silnym świetle słonecznym.

Równie zaawansowany jest system łączący funkcje informacyjno-rozrywkowe i łączności. Wysokiej klasy system InControl Touch Pro jest oparty na 10,2-calowym ekranie dotykowym, posiada wydajny czterordzeniowy procesor, dysk SSD i pracuje w superszybkiej sieci Ethernet. Interfejs użytkownika jest intuicyjny, a grafika wyraźna i niezwykle czuła. Wskazania nawigacji mogą być również prezentowane w trybie pełnoekranowym w jakości 3D na 12,3-calowym wirtualnym zestawie wskaźników HD.

W nowym modelu F-PACE swoją światową premierę świętuje także technologia Activity Key Jaguara. Ta odporna na wilgoć i wstrząsy bransoletka ze zintegrowanym transponderem, debiutująca w tym segmencie, ułatwia prowadzenie aktywnego trybu życia, gdyż pozwala zamknąć pilota bezpiecznie w pojeździe – bezcenne, gdy kierowca chce posurfować lub popływać kajakiem.

Zamknięcie nowego modelu F-PACE za pomocą Activity Key powoduje wyłączenie zostawionych wewnątrz pilotów. Activity Key działa na tych samych częstotliwościach radiowych, co pozostałe kluczyki i jest używany do blokowania i odblokowywania zamków samochodu poprzez przytrzymanie go blisko litery J w napisie Jaguar na pokrywie bagażnika. Activity Key nie ma baterii, więc nie trzeba się martwić o jej wymianę.

 

First Edition: Projekt samochodu koncepcyjnego dla świata rzeczywistego

Dla uczczenia premiery nowego modelu F-PACE dostępna będzie specjalna wersja First Edition w ściśle ograniczonej liczbie egzemplarzy i tylko w pierwszym roku produkcji. Napędzana wyłącznie 380-konnym doładowanym silnikiem benzynowym V6 lub 300-konnym silnikiem wysokoprężnym V6 wersja First Edition wyróżnia się dwoma unikalnymi lakierami metalicznymi – Caesium Blue i Halcyon Gold. To oczywiste nawiązanie do przełomowych aut koncepcyjnych C-X17 pokazanych w 2013 roku na wystawach samochodowych we Frankfurcie i w Guangzhou. Klienci mogą również wybrać lakier Rhodium Silver lub Ultimate Black. Inne charakterystyczne cechy to 22-calowe, 15-szprychowe obręcze Double Helix z wykończeniem Grey i kontrastowymi wstawkami, system aktywnego zawieszenia, reflektory full-LED, wloty powietrza w zderzaku w kolorze Gloss Black oraz otwierany dach panoramiczny.

 

We wnętrzu siedzenia obszyte skórą drobnoziarnistą Windsor w kolorze Light Oyster posiadają podwójne przeszycia i wytłoczony wzór kurzej stopki inspirowany nagradzanym wnętrzem C-X17. Tradycyjne rzemiosło Jaguara gładko łączy się z konfigurowalnym nastrojowym oświetleniem wnętrza w 10 kolorach, najnowocześniejszym systemem multimedialnym InControl Touch Pro i 12,3-calowym wirtualnym zestawem wskaźników HD.

 

Dostępne wersje

Nowy model F-PACE występuje w następujących wersjach: F-PACE Pure, F-PACE Prestige, F-PACE Portfolio, F-PACE R-Sport, F-PACE S, F-PACE First Edition

W skład gamy jednostek napędowych wchodzą: 2-litrowy diesel o mocy 180 KM z przekładnią manualną i napędem tylnym lub na wszystkie koła oraz z przekładnią automatyczną i napędem AWD; benzynowy silnik 2.0 o mocy 240 KM z automatyczną skrzynią biegów i tylnym napędem; 300-konna jednostka wysokoprężna z napędem AWD oraz przekładnią automatyczną, a także 3-litrowy silnik benzynowy o mocy 340 lub 380 KM, ze skrzynią automatyczną i napędem AWD.

Całkowicie nowy F-PACE jest produkowany w fabryce firmy Jaguar Land Rover w Solihull, obok sportowego sedana Jaguara XE.

Cennik rozpoczyna się od 199,900 zł brutto za samochód z silnikiem 2,0 Diesel Ingenium o mocy 180KM.

Wszystkie ceny zawierają 5-letnią gwarancję i 3-letni pakiet serwisowy bez limitu kilometrów.

Krajowa premiera Jaguara F-Pace odbędzie się podczas targów Poznań Motorshow (30.03-3.04.2016).

Pierwsze samochody dla Klientów trafią natomiast do salonów już w kwietniu 2016 roku.

Cennik nowy Jaguar F-Pace MY17

F-Pace 2.0 i4D 180KM RWD Manual Pure - 199.900 zł

F-Pace 2.0 i4D 180KM AWD Manual Pure - 213.200 zł

F-Pace 3.0TDV6 300KM AWD Automatic Pure - 316,200 zł

F-Pace 3.0 TDV6 300KM AWD Automatic First Edition - 438,500 zł

F-Pace 3.0 V6 Supercharged 340KM AWD Automatic Pure - 322,800 zł

F-Pace 3.0 V6 Supercharged 380KM AWD Automatic “S” - 411,100 zł

F-Pace 3.0 V6 Supercharged 380KM AWD Automatic First Edition - 460,700 zł

 

DANE TECHNICZNE

Jaguar F-PACE 2.0 Diesel 180KM

SILNIK I SKRZYNIA BIEGÓW

 

Pojemność skokowa (cm³)

1,999

Cylindry

4, w układzie rzędowym

Liczba zaworów na cylinder

4; DOHC, zmienne fazy rozrządu

Średnica/skok (mm)

83.0/ 92.4

Stopień sprężania

15.5:1

Układ wtrysku paliwa

1800 bar, common rail

System doładowania

Turbosprężarka o zmiennej geometrii

Moc w KM (kW)

180 (132) @ 4,000rpm

Moment obrotowy w Nm

430 (318) @ 1,750-2,500rpm

Skrzynia biegów

ZF 6-biegowa, manualna

Przełożenie (:1)

 

1

4.110

2

2.248

3

1.403

4

1.000

5

0.802

6

0.659

7

8

Wsteczny

3.727

Przełożenie główne

3.73

PODWOZIE

 

Przednie zawieszenie

Podwójne wachacze

Tylne zawieszenie

Wielowahaczowe, Integral Link

Układ kierowniczy

Wspomaganie elektryczne EPAS

WYMIARY

 

Długość (mm)

4,731

Szerokość z lusterkami / bez lusterek (mm)

2,175/ 1,936

Wysokość z anteną / bez anteny (mm)

1,667/ 1,652

Rozstaw osi (mm)

2,874

Rozstaw kół przód/tył (mm)

1,641/ 1,654

Prześwit (mm)

213

Waga (kg)

 1,665

Pojemność bagażnika (w litrach)

650

Pojemność zbiornika paliwa (użyteczna) w litrach

60

OSIĄGI I ZUŻYCIE PALIWA

 

 

 

0-100km/h (s)

8.9

Prędkość maksymalna (km/h)

209

Średnie zużycie paliwa (l/100km)

4.9

Emisja CO2 (g/km)

129

Dane producenta, obowiązujące w momencie publikacji, dane mogą ulec zmianie.

 

 

 

DANE TECHNICZNE

Jaguar F-PACE 2.0 Diesel 180KM AWD

SILNIK I SKRZYNIA BIEGÓW

 

Pojemność skokowa (cm³)

1,999

Cylindry

4, w układzie rzędowym

Liczba zaworów na cylinder

4; DOHC, zmienne fazy rozrządu

Średnica/skok (mm)

83.0/ 92.4

Stopień sprężania

15.5:1

Układ wtrysku paliwa

1800 barów, common rail

System doładowania

Turbosprężarka o zmiennej geometrii

Moc w KM (kW)

180 (132) @ 4,000rpm

Moment obrotowy w Nm

430 (318) @ 1,750-2,500rpm

Skrzynia biegów

ZF 8HP45 8-biegowa automatyczna [ZF 6-biegowa manualna]

Przełożenie (:1)

 

1

4.714  [4.110]

2

3.143  [2.248]

3

2.106  [1.403]

4

1.667  [1.000]

5

1.285  [0.802]

6

1.000  [0.659]

7

0.839  [   -   ]

8

0.667  [   -   ] 

Wsteczny

3.295  [3.727]

Przełożenie główne

3.23  [3.73]

PODWOZIE

 

Przednie zawieszenie

Podwójne wahacze

Tylne zawieszenie

Wielowahaczowe, Integral Link

Układ kierowniczy

Wspomaganie elektryczne o zmiennej sile

WYMIARY

 

Długość (mm)

4,731

Szerokość z lusterkami / bez lusterek (mm)

2,175/ 1,936

Wysokość z anteną / bez anteny (mm)

1,667/ 1,652

Rozstaw osi (mm)

2,874

Rozstaw kół przód/tył (mm)

1,641/ 1,654

Prześwit (mm)

213

Waga (kg)

Od 1,775 [1,767]

Pojemność bagażnika (w litrach)

650

Pojemność zbiornika paliwa (użyteczna) w litrach

60

OSIĄGI I ZUŻYCIE PALIWA

 

 

 

0-100km/h (s)

8.7 [8.7]

Prędkość maksymalna (km/h)

 208 [208]

Średnie zużycie paliwa (l/100km)

5.3 [5.2]

Emisja CO2 (g/km)

139 [134]

Dane producenta, obowiązujące w momencie publikacji, dane mogą ulec zmianie. Dane w nawiasach kwadratowych dotyczą skrzyni manualnej.

DANE TECHNICZNE

Jaguar F-PACE 2.0 benzynowy 240KM

SILNIK I SKRZYNIA BIEGÓW

 

Pojemność skokowa (cm³)

1,999

Cylindry

4, w układzie rzędowym

Liczba zaworów na cylinder

4; DOHC, zmienne fazy rozrządu

Średnica/skok (mm)

87.5/ 83.1

Stopień sprężania

10.0:1

Układ wtrysku paliwa

150 bar, bezpośredni wtrysk paliwa

System doładowania

Turbosprężarka o zmiennej geometrii

Moc w KM (kW)

240 (177) @ 5,500rpm

Moment obrotowy w Nm

340 (251) @ 1,750-4,000rpm

Skrzynia biegów

ZF 8HP45 8-biegowa automatyczna

Przełożenie (:1)

 

1

4.714

2

3.143

3

2.106

4

1.667

5

1.285

6

1.000

7

0.839

8

0.667

Wsteczny

3.295

Przełożenie główne

3.73

PODWOZIE

 

Przednie zawieszenie

Podwójne wahacze

Tylne zawieszenie

Wielowahaczowe, Integral Link

Układ kierowniczy

Wspomaganie elektryczne o zmiennej sile

WYMIARY

 

Długość (mm)

4,731

Szerokość z lusterkami / bez lusterek (mm)

2,175/ 1,936

Wysokość z anteną / bez anteny (mm)

1,667/ 1,652

Rozstaw osi (mm)

2,874

Rozstaw kół przód/tył (mm)

1,641/ 1,654

Prześwit (mm)

213

Waga (kg)

Od 1,850

Pojemność bagażnika (w litrach)

650

Pojemność zbiornika paliwa (użyteczna) w litrach

63

OSIĄGI I ZUŻYCIE PALIWA

 

 

 

0-100km/h (s)

7.5

Prędkość maksymalna (km/h)

225

Średnie zużycie paliwa (l/100km)

BD

Emisja CO2 (g/km)

BD

Dane producenta, obowiązujące w momencie publikacji, dane mogą ulec zmianie.

DANE TECHNICZNE

Jaguar F-PACE 3.0 Diesel 300KM AWD

SILNIK I SKRZYNIA BIEGÓW

 

Pojemność skokowa (cm³)

2,993

Cylindry

6, widlasty

Liczba zaworów na cylinder

4; DOHC

Średnica/skok (mm)

84.0/ 90.0

Stopień sprężania

16.1:1

Układ wtrysku paliwa

2000 barów, common rail

System doładowania

Turbosprężarka o sekwencyjnych ustawiniach

Moc w KM (kW)

300 (221) @ 4,000rpm

Moment obrotowy w Nm

700 (516) @ 2,000rpm

Skrzynia biegów

ZF 8HP70 8-biegowa automatyczna

Przełożenie (:1)

 

1

4.714

2

3.143

3

2.106

4

1.667

5

1.285

6

1.000

7

0.839

8

0.667

Wsteczny

3.317

Przełożenie główne

3.23

PODWOZIE

 

Przednie zawieszenie

Podwójne wahacze

Tylne zawieszenie

Wielowahaczowe, Integral Link

Układ kierowniczy

Wspomaganie elektryczne o zmiennej sile

WYMIARY

 

Długość (mm)

4,731

Szerokość z lusterkami / bez lusterek (mm)

2,175/ 1,936

Wysokość z anteną / bez anteny (mm)

1,667/ 1,652

Rozstaw osi (mm)

2,874

Rozstaw kół przód/tył (mm)

1,641/ 1,654

Prześwit (mm)

213

Waga (kg)

Od 1,884

Pojemność bagażnika (w litrach)

650

Pojemność zbiornika paliwa (użyteczna) w litrach

66

OSIĄGI I ZUŻYCIE PALIWA

 

 

 

0-100km/h (s)

6.2

Prędkość maksymalna (km/h)

241

Średnie zużycie paliwa (l/100km)

6.0

Emisja CO2 (g/km)

159

Dane producenta, obowiązujące w momencie publikacji, dane mogą ulec zmianie.


DANE TECHNICZNE

Jaguar F-PACE 3.0 Supercharged benzynowy 340KM AWD

SILNIK I SKRZYNIA BIEGÓW

 

Pojemność skokowa (cm³)

2,995

Cylindry

6, widlasty

Liczba zaworów na cylinder

4; DOHC, zmienne fazy rozrządu

Średnica/skok (mm)

84.5/ 89.0

Stopień sprężania

10.5:1

Układ wtrysku paliwa

150 bar, bezpośredni wtrysk paliwa

System doładowania

Sprężarka mechaniczna,Twin-Vortex

Moc w KM (kW)

340 (250) @ 6,500rpm

Moment obrotowy w Nm

450 (332) @ 4,500rpm

Skrzynia biegów

ZF 8HP70 8-biegowa automatyczna

Przełożenie (:1)

 

1

4.714

2

3.143

3

2.106

4

1.667

5

1.285

6

1.000

7

0.839

8

0.667

Wsteczny

3.317

Przełożenie główne

3.73

PODWOZIE

 

Przednie zawieszenie

Podwójne wahacze

Tylne zawieszenie

Wielowahaczowe, Integral Link

Układ kierowniczy

Wspomaganie elektryczne o zmiennej sile

WYMIARY

 

Długość (mm)

4,731

Szerokość z lusterkami / bez lusterek (mm)

2,175/ 1,936

Wysokość z anteną / bez anteny (mm)

1,667/ 1,652

Rozstaw osi (mm)

2,874

Rozstaw kół przód/tył (mm)

1,641/ 1,654

Prześwit (mm)

213

Waga (kg)

Od 1,820

Pojemność bagażnika (w litrach)

650

Pojemność zbiornika paliwa (użyteczna) w litrach

63

OSIĄGI I ZUŻYCIE PALIWA

 

 

 

0-100km/h (s)

5.8

Prędkość maksymalna (km/h)

250

Średnie zużycie paliwa (l/100km)

8.9

Emisja CO2 (g/km)

209

Dane producenta, obowiązujące w momencie publikacji, dane mogą ulec zmianie.

DANE TECHNICZNE

Jaguar F-PACE 3.0 Supercharged benzynowy 380KM AWD

SILNIK I SKRZYNIA BIEGÓW

 

Pojemność skokowa (cm³)

2,995

Cylindry

6, widlasty

Liczba zaworów na cylinder

4; DOHC, zmienne fazy rozrządu

Średnica/skok (mm)

84.5/ 89.0

Stopień sprężania

10.5:1

Układ wtrysku paliwa

150 bar, bezpośredni wtrysk paliwa

System doładowania

Sprężarka mechaniczna,Twin-Vortex

Moc w KM (kW)

380 (280) @ 6,500rpm

Moment obrotowy w Nm

450 (332) @ 4,500rpm

Skrzynia biegów

ZF 8HP70 8-biegowa automatyczna

Przełożenie (:1)

 

1

4.714

2

3.143

3

2.106

4

1.667

5

1.285

6

1.000

7

0.839

8

0.667

Wsteczny

3.317

Przełożenie główne

3.73

PODWOZIE

 

Przednie zawieszenie

Podwójne wahacze

Tylne zawieszenie

Wielowahaczowe, Integral Link

Układ kierowniczy

Wspomaganie elektryczne o zmiennej sile

WYMIARY

 

Długość (mm)

4,731

Szerokość z lusterkami / bez lusterek (mm)

2,175/ 1,936

Wysokość z anteną / bez anteny (mm)

1,667/ 1,652

Rozstaw osi (mm)

2,874

Rozstaw kół przód/tył (mm)

1,641/ 1,654

Prześwit (mm)

213

Waga (kg)

Od 1,861

Pojemność bagażnika (w litrach)

650

Pojemność zbiornika paliwa (użyteczna) w litrach

63

OSIĄGI I ZUŻYCIE PALIWA

 

 

 

0-100km/h (s)

5.5

Prędkość maksymalna (km/h)

250

Średnie zużycie paliwa (l/100km)

8.9

Emisja CO2 (g/km)

209

Dane producenta, obowiązujące w momencie publikacji, dane mogą ulec zmianie.

 

 

 


DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU
1 2 3 4 5
Średnia ocena: Liczba głosów: 0
INNE ARTYKUŁY
jagpacefamilyimage051218.jpg
2020-01-26 09:30:00
Jaguar I-PACE liderem sprzedaży wśród elektrycznych SUV-ów w Polsce

Wielokrotnie nagradzany, Jaguar I-PACE, cieszy się popularnością wśród klientów swojego segmentu.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
Jag_F-TYPE_21MY_Reveal_Image_Lifestyle_VelocityBlue_02.12.19_02.jpg
2019-12-03 21:06:00
Światowa premiera Jaguara F-Type

Nowy Jaguar F-TYPE, w postaci modelu Hot Wheels®, zakończył swoją podróż po specjalnym torze, rozpoczynającym się w dziale projektowym, a kończącym się w...

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
Jaguar_IPACE_COTY.jpg
2019-03-04 17:09:00
Car of the Year 2019 - elektryczny Jaguar I-Pace

W pełni elektryczny Jaguar I-PACE został wybrany "Samochodem Roku" w plebiscycie European Car of the Year. Jaguar zdobył pożądaną nagrodę po raz pierwszy.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
Jag_ThePace_Dua_Lipa_BTS_Image_030918_04.jpeg
2018-09-04 19:30:00
Dua Lipa i Jaguar tworzą wspólny utwór

Światowa supergwiazda, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów rozpoczyna współpracę z firmą Jaguar nad tworzeniem muzyki w zupełnie nowy sposób i z...

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
jipace19mylocation01031840.jpg
2018-03-02 19:26:00
Elektryczny Jaguar I- PACE

Nowy Jaguar I-PACE z napędem elektrycznym czyni markę Jaguar jednym z liderów elektrycznej rewolucji.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
1 2 3 4 / 4
DILERZY
JAGUAR Auto-Breczko

Białystok-Choroszcz

16-070 Białystok

fax 85 741 88 88

tel: 85 741 88 88

SZCZEGÓŁY
JAGUAR Car-Master Sp. z o.o.

Jasnogórska 97

31-358 Kraków

fax 12 379 99 99

tel: 12 379 99 99

SZCZEGÓŁY
JAGUAR Car-Master Sp. z o.o.

Prażmowskiego 11

33-300 Nowy Sącz

fax 18 414 39 31

tel: 18 414 39 31

SZCZEGÓŁY
JAGUAR JLR CENTRUM

Waszyngtona 50

03-910 Warszawa

fax 22 591 79 00

tel: 22 591 79 00

SZCZEGÓŁY
JAGUAR JLR CENTRUM

al. Witosa 31 (C.H Panorama)

00-710 Warszawa

fax 22 640 13 74

tel: 22 640 13 74

SZCZEGÓŁY
JAGUAR JLR Gdańsk

Abrahama 5

80-307 Gdańsk

fax 58 554 00 55

tel: 58 554 00 55

SZCZEGÓŁY
JAGUAR JLR Łódź

Przybyszewskiego 176/178

93-120 Łódź

fax 42 674 07 77

tel: 42 674 07 77

SZCZEGÓŁY
1 2 / 2
AUTA NA SKRÓTY
WSZYSTKIE MARKI